Upřímně? Zprávu o smrti Karla Lagerfelda jsem čekala již nějakou dobu. Možná déle než ostatní. Proč, to nevím. Možná nějaká vnitřní intuice, i když si říkám, jestli je to v případě tak známé a mně vzdálené osobě vůbec možné.

Karl_Lagerfeld

Karl_Lagerfeld Karl_Lagerfeld
Věděla jsem, že  i když je v mých očích jeho značka Karl Lagerfeld komerční a možná až kýčovitá, že z ní určitě něco chci. Kabelka pro mě byla to pravé. Nesepere se tolik jako textil a nezničí jako boty Když jsem tuhle viděla u Veroniky ve Slowbazaru, okamžitě jsem si jí rezervovala že si pro ni přijdu. A teď je moje. Už několik měsíců, možná rok a něco.

Karl_Lagerfeld Karl_Lagerfeld Karl_Lagerfeld

A tak jsem na počest památce Karla Lagerfelda a na počest mé kabelky vytvořila outfit. Černý, jak se ku příležitosti truchlen patří. S červenou „Karl tečkou“ a úsměvem, protože nebýt Karla, módní svět by byl ochuzen a já zase neměla jeho kabelku. I když do jaké míry je to „jeho návrh“, je otázkou.

Karl_Lagerfeld Karl_Lagerfeld Karl_Lagerfeld

I tak jsem ráda že ji mám a že si s ní mohu pokaždé připomínat jeho jméno. A taky, že ji budu moct jednou ukázat a dát svým holkám a vyprávět jim o něm. Tak tohle byl Karl. Karl Lagerfeld.

Karl_Lagerfeld Karl_Lagerfeld

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *