Řekněme si na rovinu, že první jarní dny by šly trávit daleko lépe než v karanténě. Tak třeba já si ho představovala na Jířáku (pražské Vinohrady), farmářských trzích, Mimose s kamarádky na mateřské, Náplavce, na procházce kolem Vltavy. Realita je naprosto, ale naprosto odlišná. Jen během první minuty po 7 ráno, kdy se holky budí, slyším MAMI asi sto padesátkrát, umíte si představit kolik „mami“ je to v součtu přes den.

Caje_Mixtee


Rodina v karanténě

Ne. Pro žádného rodiče to není úplně lehká situace. A proto je víc než třeba odpočívat. Kdykoliv je to možné. Odpočívám nebo dělám cokoliv, co mě naplňuje, kdykoliv je to možné. Vždycky když Lilly spí (což se teď zdá se zase mění), pokaždé, když holky muž vezme ven, ale i tehdy, když si holky spolu hrají. To doslova zmizím z místnosti, kde jsou, jako pára nad hrncem. Nejsem ten typ maminky, která by svým dětem neustále byla za zadkem, i když ji nepotřebují a popravdě, potřebuju i svůj klid.

Relax_MixTee_Wellness_Assorted


Každý odpočívá jinak, ale každý by odpočívat měl

Každý si pod odpočinkem představujeme něco jiného a každý z nás jinak odpočívá. Někdo si rád zacvičí, jiného dobíjí, když si přečte knihu a někomu dělá radost práce na zahradě (nebo počítači). Já ráda odpočívám psaním, blogováním, ale i čtením knih a listováním časopisů. Téměř vždy si k tomu udělám šálek dobré kávy nebo čaje.

Relax_MixTee_Wellness_Assorted


Ledově vychlazený

S rostoucími teplotami a hezkým počasím dostáváme chuť na ledové nápoje. Kromě známé ledové kávy, si lehce můžete připravit i ledový čaj, který je daleko víc osvěžující a zdravější než káva. A také na rozdíl od čaje, ledová káva chutná nejlépe z kavárny. Teda aspoň mně. Ledový čaj si dám zase raději doma. Vím totiž, co si dělám, kolik si tam dávám cukru (žádný). Že si nekupuju žádný umělý čaj, který vlastně není čaj, jen se pod tím názvem dobře prodává.

Relax_MixTee_Wellness_Assorted

Wellness Assorted a Matcha kolekce čajů z Mixtee

Ledové čaje si doma připravuji z klasických a kvalitních čajů z Mixtee. Stejně jako u teplých verzí si vybírám čaje podle nálady na chuť. Momentálně jsem dostala  vyzkoušení kolekci čajů Wellness Assorted a Matcha čaje v různých příchutí. Do obou jsem se naprosto zamilovala, do Wellness Assorted díky úžasnému výběru, o chlup víc.

Jsou v něm totiž čaje na podporu hubnutí, čištění jater, detoxikaci, imunity, správné funkce trávení i dobrého spánku. Tuto kolekci prostě můžete pít od rána do večera.


Letní nálada

No a z kolekce Matcha čajů si zase ráda dělám právě domácí ledové čaje. Takže svých oblíbených čajů se nemusíte vzdávat ani během teplých a brzy tropických dnů. Stačí je nechat vychladnout, přidat led a nalít je do vašich oblíbených nádobek (já mám na letní drinky svoje dva oblíbené kelímky) a je to.

Mixtee_Ledovy_Caj

No a jak u nich budete odpočívat, už záleží na vás. Ať už si je dáte po vaší oblíbené ranní józe nebo ke knize po obědě či jako já, odpoledne k práci, už záleží na vás. Mějte krásné jarní dny. A hlavně zdravé!

Mixtee_Wellness_Assorted Mixtee_Wellness_Assorted

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lenka


Spolupráce s Mixtee

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *