Těší mě, že rádi čtete mé recenze o kosmetice. A tak pro vás mám hned další. Tentokrát se jedná o značku BELL HYPOALLERGENIC COSMETICS, která je k dostání v drogeriích ROSSMANN.

Značku BELL HYPOALLERGENIC COSMETICS si zamilují hlavně ty z vás, které mají svelmi citlivou pleť a jen tak nějaké make-up produkty jim nesedí. I když já osobně nemám pleť hypercitlivou, ráda používám kosmetiku na citlivou pokožku obzvlášť během chladných dnů, kdy je pleť vystavena větru a mrazivému počasí.  A co si budeme povídat, takové dlouhé procházky s kočárkem (v mém případě) dají pleti v tom počasí zabrat dost 😊

kosmetika_hypoallergenic


JAKÉ PRODUKTY JSEM TESTOVALA

Z širokého portfolia značky jsem měla možnost otestovat řasenku, lesk na rty, rtěnku v tužce, oční stíny a dvě tužky na obočí.


PALETKA OČNÍCH STÍNŮ HYPOALLERGENIC 

Začnu tím, co mě totálně nadchlo, a to je paletka očních stínů v přírodních, zemitých odstínech. Krásně se nanáší, pěkně drží a co se barev týče, můžete si vybrat od těch světlých, přes hnědé až po tmavou, díky které vykouzlíte tzv. smoky eyes, neboli kouřové oči. Já si smoky eyes dělám třeba i na procházku s kočárkem (proč ne 😊), takže můžu říct, že barvy vydrží i přes slzy, které mi z větru tečou 😊. A malý tip ode mě, pokud se rozhodnete pro kouřové líčení očí, rty nechte bez barvy nebo použijte odstín, který je nevýrazný (lehce narůžovělý, tělový nebo klidně bezbarvý lesk a postačí i jelení lůj – ISANA dělá skvělé).

kosmetika_hypoallergenic kosmetika_hypoallergenic


LESK NA RTY A RTĚNKA V TUŽCE HYPOALLERGENIC

Neméně nadšená jsem z červené tužky na rty, která také skvěle drží a díky úzkému profilu barevné tužky se pěkně nanáší tak, že nepřetáhnete okraje.
Lesk Hypoallergenic zase uvítají ty z vás, které mají rády bohatou vrstvu, jež chrání od mrazu a vysušení. Nevýhodou sice je, že nevydrží všechno, ale díky své jemné barvě (já testovala odstín číslo ) ho můžete kdykoliv „natřít“ znovu. A znovu a znovu.

kosmetika_hypoallergenic kosmetika_hypoallergenic kosmetika_hypoallergenic


ŘASENKA HYPOALLERGENIC

Řasenka Hypoallergenic má velmi příjemný kartáček, který řasy dokonale oddělí. Dle počtu vrstev, které nanesete, si řídíte hustotu barvy. Jelikož nejsem milovnice umělých a extrémně dlouhých (pro mě nepřirozených) řas, stačí když si řasenkou Hypoallergenic přetřu řasy dvakrát, třikrát. Kvůli úzkému tvaru mých očí se mi řasenka trochu maže, ale ne nijak výrazně. Postačí, když si jednou, dvakrát do dne lůžkem prstu řasenku pod dolním víčkem odstraním a je to. A protože jsou oči snad tím nejcitlivějším místem a náchylné na alergie, je tato hypoalergenní řasenka pro všechny hypogirl tou pravou.

kosmetika_hypoallergenic kosmetika_hypoallergenic


PUDR, KTERÝ ZAFIXUJE, ZMATNÍ Í ROZZÁŘÍ

Pudr PERFECTIONIST POWDER ocení každá z vás. Umí pleť dokonale zmatnit a díky perleťovým částečkám na povrchu pudru také nádherně rozzářit. Nemluvě o tom, že dokonale zafixuje makeup a díky tomu, že není klasicky zbarven do hněda (jako mnoho jiných pudrů) vám na obličeji neudělá stopy a jiné skvrny. Za mě všemi deseti moc doporučuji.

kosmetika_hypoallergenic kosmetika_hypoallergenic


TUŽKY NA OBOČÍ

Tužka na obočí s odstínem Light Blond 01 značky Hypoallergenic bude určená všem těm, které chtějí obočí dokreslit pěkný tvar a jemně ho zvýraznit. Druhá Modelovací tužka na obočí má širší profil, je barevně výraznější a její složení mazlavější, takže obočí lépe vytvaruje do požadovaného tvaru a navíc ho pěkně uhladí.

kosmetika_hypoallergenic


BELL HYPOALLERGENIC COSMETICS

Všechny kosmetické produkty značky BELL HYPOALLERGENIC COSMETICS jsou dermatologicky testované, nejsou testované na zvířatech a jsou hypoalergenní, tedy určené pro extra citlivou pleť. Za mě mohu jen doporučit. Nejvíc mě uchvátila paletka očních stínů, rtěnka v tužce a pudr na fixaci a rozzáření pleti :)

kosmetika_hypoallergenic_zezivotazeny
Makeup Look by Hypoallergenic


SPOLUPRÁCE S DROGERIÍ ROSSMANN

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *