OLYMPUS DIGITAL CAMERA


POKAŽDÉ JINAK

Krásnou neděli vám všem. také se někdy cítíte lépe v mokasínách a trenči a jindy zase ve flanelové košili a džínách? Já ano. A nejraději mám na svém šatníku to, že všechno oblečení, které vlastním, mohu kombinovat dohormady. Tak třeba tyto džíny (nebo jakékoliv tmavomodré, protože tyto jsou „bohužel“ pouze na období několika těhotných měsíců) se krásně hodí i k oversize svetru, trenči, mokasínám, k bílým teniskám, ale i k Timberlandům. Mé oblíbené obuvi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


TIMBERLANDY

Timberlandy jsem si pořizovala minulou zimu, poté co si je moc chválila moje sestra. Do té doby jsem si říkala, proč jsou tak drahé, co je tak speciálního na těchto „traktorech“ (jak jsme podobné obuvi říkali za mlada na základní škole). Teď už vím, že všechno. Nepromoknou, i když se ušpiní, hezky se čistí, jsou pohodlné, není v nich zima a vypadají hrozně cool (nakolik to slovo sama nerada používám :-)).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


NÁVRAT (K) MLÁDÍ

Vlastně celý tento outfit je takovým návratem na základku. Tak schválně. Kdo z vás do školy nenosil flanelovou košili. Nebo ji přinejmenším neznal. Flanelová košile je pro mě symbolem mládí, Beverly Hills 902 10 a prvních lásek u táboráků. Flanelová košile + Timberlandy = VLN (velká láska navždy).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ZELENÁ PARKA

Zelená parka je zase klasikou, která se neztratí ani ve městě ani na procházku do lesa (třeba v Timberlandech). V případě silného vichru se zabalte do nějaké velké šály. Nejlépe vlněné :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Boty – Timberland, Vše ostatní – HM

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *