ze-života-ženy.jpg


Jaké boty na podzim?

Ano. Řeč je o botách. Jakmile teplota na telefonu (kdo z vás má ještě venkovní teploměr za oknem?) ukazuje kolem deseti stupňů, je čas přezout botník.

ze-života-ženy.jpg

Hurá do kotníčkových bot

Podzim je pro mě čas kotníčkových bot. Mám jich několik, ale všechny aktivně nosím, jelikož se mi každý pár hodí k jinému typu svrchníku. Mám takové ty boots k parce, semišky i elegantní hnědé k béžovému trenči, ale chyběly mi pořád elegantní černé k tomu černému.

ze-života-ženy.jpg


CCC obuv

Najít klasiku mezi těmi všemi trendy (nakolik je mám v obuvi docela ráda) však není snadné. A přesto se díky spolupráci s obuví CCC zadařilo.

ze-života-ženy.jpg

ze-života-ženy.jpg


Výjimečný detail

I když jde o krásné klasické kotníčkové boty, jsou přeci jen něčím výjimečnější než všechny, které jsem viděla, ale nesáhla po nich. Tím výjimečným je detail falešného šněrování nad patou. Jeho provedení je velice jemné, takže nepůsobí násilně, a přesto botu krásně zdobí.

ze-života-ženy.jpg


S čím kombinovat

Hodí se k černým kalhotám, sukni a košili, trenči ale i k roláku a stylovému křiváku. Jsou to boty, které budete mít prostě napořád.

ze-života-ženy.jpg


Pro dceru

S každou novou sezónou to přestávám být já, kdo potřebuje nové boty, a je to má dcera, která jich potřebuje rovnou několik. S jejím přibývajícím věkem rostou její nároky i mé požadavky. Podle ní musí být holčičí a podle mě zase praktické. Což znamená shodnout se hlavně na barvě.
Sice se nám oběma líbí jemně růžová barva, ale přiznejme si to, ta se do podzimního počasí moc nehodí. Když jsem našla tyto vínové, zajásala jsem. Jsou kožené (to uspokojí mě), zčásti lakované, tudíž blýskavé, což zase uspokojí dceru a zapínání na zip, které už dcera zvládne zase paní učitelky ve školce. Hodí se k její zelené podzimní parce, k sukýnkám i kalhotám, takže na všech frontách vládne spokojenost. Takže ještě sněhule a teplé zimní boty do města a na pár měsíců máme zase klid. Aspoň do dalšího ročního období nebo nové velikosti nohy (což se ne vždycky shoduje 😊)

ze-života-ženy.jpg
Rezervuj online a vyzvedni na prodejně

Mimochodem, víte, že obuv CCC přišla s novinkou „rezervuj online a vyzvedni na prodejně“? Prakticky to znamená, že si obuv vyberete a bezplatně rezervujete (až tři páry bot) v jejich eshopu a zvolíte prodejnu. Do hodiny od rezervace vám přijde SMS nebo email a můžete jít zkoušet. Je jen na vás, jaký (nebo jestli všechny tři) si ve finále odvezete domů. Rezervace je platná do konce následujícího pracovního dne.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kotníkové boty CCC (Lasocki)

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis


Článek vznikl ve spolupráci s CCC.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *