OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Moje letní klasika

Krásný nedělní den. Když se řekne léto, obvykle si vybavím dovolenou, slunce, sluneční brýle, plavky a námořnické triko. Letos tomu nebude jinak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Pruhy navždy

Kdybych měla spočítat kolik trik v modrobílém proužku doma mám, asi bych se nestačila divit. Pruhovaná trika prostě zbožňuji a nedám na ně dopustit. Jsou sportovní, hodí se k džínům a bílým teniskám (námořnický styl), ale když na to přijde skvěle pasují k tmavomodrým sakům, kalhotám a mokasínám (francouzský městský styl).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Láska. Love. L´amour

Pruhovaná trika nosili již francouzští zbohatlíci, kteří léta trávily v oblíbených přímořských letoviscích. Nosila ho Coco Chanel a nosit ho můžete i vy. Já mám většinou raději pruhovaná trika s dlouhým nebo tříčtvrtečním rukávem, avšak odolat jsem nedokázala ani tomuto s krátkým. Kromě mých milovaných pruhů nese také nepatrný nápis L´amour, nebo-li láska. A pokud je něco co mě vystihuje víc než klasické pruhy, pak právě ona. Láska. Love. L´amour.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


S ČÍM KOMBINOVAT

Pruhované triko se dá nosit snad ke všemu. Netradičně ho zkuste třeba ke koženkové sukni (vytvoříte velmi roztomilou kombinaci). A protože já jsem starý známý klasik, ráda ho oblékám tradičně k džínům. Tentokrát jsem však nezvolila džíny jen tak ledajaké, ale rovnou po stranách ozdobené perličkami, jejichž spodní díl je ohrnutý a vykasaný, což působí velmi mladistvě až sportovně. Pokud se budete cítit, můžete k podobnému outfitu obout béžové lodičky (pěkně budou vypadat i červené). V opačném případě zvolte bílé tenisky, ve kterých budete moci skákat celý den. Večer přibalte džínovou, kožen(kovo)u bundičku nebo tmavomodré sako. La Vie est Belle.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOutfit: Triko, tenisky a brýle HM, Džíny Zara

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *