Léto. Je tu. Sice zase trochu předčasně a mám pocit, že sled ročních období byl následující – léto, podzim, zima, podzim, par dní jaro, podzim a léto, ale nevadí :) Jako v zimě i v létě mám ráda nadčasovost, jednoduchost a zároveň praktičnost a pohodlnost.

SUMMER_MOOD


Šaty a sandálky

To ve výsledku znamená – šaty a sandálky. Šaty jsou kouskem, který se může ale nemusí dále kombinovat. Pokud si troufnete, můžete pod ně obléci kalhoty (já pod tyto nosím klidně černé skinny džíny). V případě tropických dnů jsme ale všechny rády, že máme na sobě jen jeden kousek.

SUMMER_MOOD SUMMER_MOOD


Letní botičky

Co se bot týče, miluju podpatky, ale většinu času trávím na plocho, i když samozřejmě výjimky jsou. Zatímco v zimě ustojím širší podpatek, v létě dávám přednost ploché podrážce. Tyhle sandálky ze ZOOTu mě uchvátily na první dobrou. Hodí se doopravdy ke všemu. K volným kalhotám, k šatům, kulotkám, skinny džínám, sukni, prostě ke všemu (však jste je mohli vidět v mých stories na Instagramu ve vícero outfitech). Jejich metalická, zlatá barva je navíc dokonale letní a krásně se hodí k opálené pokožce (ke které se snad letos jako konečně netěhotná taky nějak dopracuju).

Mrknout na ZOOTu na ně můžete tady: https://www.zoot.cz/polozka/469642/damske-sandaly-ve-zlate-barve-aldo

SUMMER_MOOD SUMMER_MOOD


Spolupráce se ZOOT.cz

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *