První týden jsme si všichni užívali domácí pohody, tepláků a no make-up dnů. Druhý týden už nám došly domácí úbory, vytřídily jsme ty nejhorší, protože jsme se v tom nemohly ani vidět, třetí týden jsme se začaly malovat i doma, čtvrtý možná půjdeme pro chleba v pouzdrové sukni a lodičkách.

Max_Factor_Makeup_Rossmann


Proč se líčit i doma

Protože vím, že být doma s dětmi není žádný med, maluji se pořád! Jednoduše mi to dodává dobrý pocit. Netrávím před zrcadlem hodinu, ale to jsem netrávila nikdy. Stačí mi několik dobrých produktů. A protože jsem krátce před vyhlášením celostátní karantény dostala v rámci spolupráce s drogerií Rossmann balíček produktů Max Factor, ihned jsem se pustila do testování. Řeknu vám, jsem hodně šťastná, že drogerie zůstaly otevřené a můžu si dělat malé beauty radosti. A abyste i vy mohly, rozhodla jsem se vpustit do online světa další z mých recenzí, které dle vašich reakcí mátě rády 😊

Max_Factor_Makeup_Rossmann

Značku Max Factor

asi není třeba sáhodlouze představovat. Každá z nás ve svém životě od nich určitě něco vyzkoušela. Některé jejich produkty jsou přímo ikonické (například jejich pudr Creme Puff nebo Facefinity kompaktní pudr), ale o těch dnes řeč nebude. Dnes se zaměříme na tři jejich novinky, make-up, tužku na obočí a tvářenku. A Přesně tyto tři typy produktů jsou zároveň výborné na domácí líčení. Jdeme na to!

Max_Factor_Makeup_Rossmann


Tužka na obočí přnl, resp přMF

Kdo sleduje má beauty okénka, ví, že jsem velmi náročná zejména na rtěnky a tužky na obočí. Rtěnkám se na tady na blogu věnuji hodně a na Instagramu ještě víc, proto se jim dnes věnovat nebudu. Rovnou tedy přeskočím na tužky na obočí, na které jsem přísná a nic jim neodpustím 😊Tužky na obočí jsou kategorií, kde jsem ve značkách z drogerie do objevení tužky od Max Factor, nenašla konkurentku k Lancome, kterou jsem používala roky rokoucí. I proto jsem neskutečně ráda za to, že na trhu mass-marketových značek (značek, které najdete i v drogeriích) objevila tato úžasná tužka od Max Factor, které rozhodně zůstanu věrná. Pokud hledáte i vy tužku, která

  • Se v průběhu nemaže a zůstane, kde má, tedy na obočí
  • Je velmi kvalitní
  • Lehce se nanáší
  • A není drahá
  • – – Rozhodně dejte šanci nové tužce na obočí Max Factor, ze které jsem nadšená!

Max_Factor_Makeup_Rossmann

A něco k její aplikaci: Tužka na obočí má dva konce, jeden končí tužkou a druhý pěnovým štětečkem, díky které můžete tužku rozetřít až do přirozeného ztracena.

Max_Factor_Makeup_Rossmann


Vysouvací tvářenka

Tvářenka je přesně TEN produkt, který vás rozsvítí. Dodá vašemu obličeji energii, rozzáří ho a tím pádem i vás, Tvářenka v odstínu ve sticrku od Max Factor, má nádhernou oranžovo-červenou barvu, lehce se vrství, a navíc ji můžete použit i jako oční stíny nebo na jemné zvýraznění rtů. Aplikace je díky „vysouvátku“ velmi jednoduchá, stačí nanést na tvář (přesně pod místo, kam na lícní kost dopadá stín – tak docílíte opticky užší tváře a výraznějších lícních kostí) a lehce rozetřít konečky prstů. Díky malé velikosti se vejde i do té nejmenší kabelky.

Max_Factor_Makeup_Rossmann Max_Factor_Makeup_Rossmann


Make up, který umí hodně

Posledním produktem, který jsem od Max Factor vyzkoušela, a který mě osobně také velmi nadchl je jejich make-up Miracle Second Skin s kokosovým olejem. Umí toho skutečně dost. Skvěly kryje, ale netvoří nevzhledné mapy. Hydratuje, což je po nanesení viditelné, protože pleť neuschne a netvoří se na ní šupinky. A díky jeho složení  také obnovuje, což není vidět hned, ale pokud se o pleť staráte (k tomu bych započítala denní krém, noční krém, sérum a právě kvalitní makeup), rozhodně to bude vidět za pár let. Kromě složení a make-upu samotném mě baví i balení, které je nerozbitné, takže ho mohu sebou vozit i na cesty a díky dávkovací pumpičce pak nevyplácám cely make-up hned. Za mě super makeup, kde kvalita dalece převyšuje cenu, za kterou make-up pořídíte.

Max_Factor_Makeup_Rossmann Max_Factor_Makeup_Rossmann


Buďte hvězdou díky Max Factor. Doma i venku

Já jsem si všechny tři novinky od Max Factoru velmi oblíbila. A jak říkám, cítím se v nich krásně i doma. Ale ne, že bych se netěšila ven. Ba naopak! Nemůžu se dočkat až moje Max Factor líčení vynesu dál než pět metrů za dům!

Max_Factor_Makeup_Rossmann


Spolupráce s drogeriíí Rossmann, PR balíček Max Factor

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *