Řekněme si narovinu, my ženy prostě milujeme kosmetiku. Dobře. Je mi jasné, že ne všechny jsou závislé na rtěnkách a makeupech jako já. Upřímně si myslím, že co se spotřeby týče, vydám tak za tři. Ráno se už v posteli těším, až z ní vyklouznu, udělám si kafe, dám si sprchu a zatím, co mě Lilly pozoruje z předsíně (a hrabe se mi v kosmetické taštičce, už je to tu 😊), já zkouším, objevuji, tesuji a užívám si svůj čas před zrcadlem. Někdy je to pětiminutovka, někdy deseti, podle toho, jak moc se chce Lilly nosit, ale přiznám se, bez líčení bych se ani s kočárkem kolem baráku prostě necítila dobře (ano, vím, že to není úplně v pořádku 😊). Jsem prostě make-up závislačka 😊

V dnešním článku musím do nebes vychválit korektory Maybelline Superstay Under Eye od Maybelline, o kterých jsem se vám již zmiňovala na svém Instagramu. Jsou vysoce krycí, takže pokud máte zasebou divokou noc (ať už z jakéhokoliv důvodu 😊), ráno se na ně můžete spolehnout. V názvu produktu je sice uvedeno, že je to korektor určený pod oči (Under Eye), nicméně je rozhodně můžete použít i na jiné nedokonalosti vaší pleti (pupínky, červené skrvnky, apod). Pokud nechcete v okolí očí jen zamést stopy po nevyspání, ale tuto oblast i projasnit, doporučuji o tón světlejší odstín než je vaše pleť.

A když už jsme u očí, musím zmínit i řasenku, která mě velmi oslovila. Jedná se o BAMBI EYE řasenku značky Loreal. Umí řasy nádherně prodloužit, natočit a navís je skvěle oddělit. Řasy nelepí dohromady, nemaže se a snadno se odličuje.

Možná si z loňského podzimu pamatujete na čokoládové rtěnky Loreal. Tento rok přišla značka LOréal s novými verzemi, kterými jsou rtěnky makronkové, tedy LES MACARONS. Mezi odstíny najdete krásné a rozzážené barvy, které v sobě zároveň mají nádhech podzimních odstínů. Jsou ultramatné a drží jako „přibité“. Pokud trpíte u takových rtěnek na suché rty, doporučuju půl hodiny před nanesením (klidně hned ráno po vyčištění zubů) ošetřit rty balzámem, a večer po odlíčení jakbysmet (klidně rty nabalzámovat ještě před spaním). Dvakrát do týdne je dobré použít i peeling na rty, který rty zbaví staré kůže a pěkně je zjemní.

A to je z dnešního beauty okénka vše. Budu se těšit na vaše zprávy, ať už tady nebo na Instagramu 😊

 

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *