Love Brand

S přírodními značkami se možná roztrhl pytel, ale na škodu to rozhodně není. Čím větší výběr, tím větší šance, že si je oblíbí co možná nejširší okruh lidí. Proto bych vám chtěla představit další ze „zelených brandů“, a to značku Faith in Nature.

FAITH_IN_ NATURE

Značku založila v roce 1974 Rivka Rose, dáma, která měla vždy zálibu v květinách. Jenže tehdy nebyla přírodní kosmetika tak žádaná, a rozhodně po ní nebyla taková poptávka jako dnes. Rivka se však nenechala odradit, a tak dlouho hledala mezi obchodníky, které by její zboží začaly prodávat, až našla.

I dnes značka Fait in Nature věří, že to nejlepší, co máme, je z naší Země. Zároveň se snaží, aby ceny výrobků byly přijatelné, a tuto kosmetiku si tak mohlo dovolit „více“ lidí. Mezi nejcennější hodnoty společnosti patří lokální výroba, být co možná nejvíc „zelenou“ (tedy přírodní) značkou a chovat se k lidem ve společnosti (a i mimo ni) tak, jak bychom chtěli, aby se oni chovali k nám.

FAITH_IN_NATURE FAITH_IN_NATURE


Moje zkušenosti

Značku Faith In Nature používám již několik týdnů a kromě toho, že má nádherný výběr z vůní, jsem spokojená i po produktové stránce. Z portfolia výrobků jsem si mohla vyzkoušet šampón, kondicionér a sprchový gel, a to ve třech různých vůní. Kokos, grapefruit/pomeranč a aloe vera.  Mojí nejoblíbenější je samozřejmě kokos 😊.

FAITH_IN_ NATURE
Všechny produkty Faith in Nature, které jsem vyzkoušela mají  100 % přírodní vůně, obsahují esenciální oleje a organické ingredience a naopak jsou bez parabenů. Vyrobeno ve velké Británii, Kdybych vše mohla shrnout do moderních hashtagů, vypadalo by to takto: #FairlyTraded #BIO #Vegan #CrueltyFree

 

Značka je dostupná v Tescu (avšak ne celý sortiment) a v online bio drogerii – BIODROGERIE.CZ ♡
FAITH_IN_NATURE
Rozhodně doporučuji všemI deseti. #RECOMMENDED #FAITHINNATURE.

MĚJTE KRÁSNÝ DEN.

PODPIS

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *