Několik dnů zpět mě doma překvapila velice milá zásilka, kde se objevily novinky ze světa makeu-pu i péče společnosti Loreal. Oči mi zářily jako malému děcku na Vánoce a nevěděla jsem z čeho se radovat dříve. Jestli z nových rtěnek v tužce v osmi rozmanitých odstínech od Maybelline, jejich nových make-upů, řasenky, tvářenky či bronzeru. Nebo snad z Garnier sady v „boji” proti černým tečkám či jejich vodě ve spreji s UV 30 určenou pro ochranu pokožky? Zatím jsem neměla čas vyzkoušet vše, ale o každém jediném produktu se vám po jeho odzkoušení určitě zmíním, a to tady i na Instagram.

Maybeline_MakeUp Maybeline_MakeUp


VYBARVI SVÉ RTY

Nemohu napsat, že začnu tím, co mi udělalo největší radost, protože to bych musela do jedné věty vměstnat všechno, takže začnu tím, v čem se vyznám. Ano, rtěnkami. Hledáte-li rtěnku, která nestojí milion, vydrží, je matná a navíc vysoce pigmentová, lehce se přes den upravuje a stejně lehce odličuje, pak rozhodně zkuste nové rtěnky v tužce od Maybelline, kterým se označuje SuperStay Ink Crayon. Uvítají je ty z vás, kterým z nějakého důvodu nejsou příjemné laky na rtech, ale po rtěnkách vyžadují výdrž. Navíc jsou kdykoliv během dne velmi snadné k úpravě, na rtech nezasychají, netvoří šupinky a jsou hravé jako pastelky. Na instagramu je taky najdete například pod hashtagem #vybarvisverty.

Maybelline_SuperStay_Crayon


MOJE FAVORITKY

Mezi mé favority se okamžitě zařadil odstín číslo 40 (Laught Louder), který je barevně laděn do oranžova, pak červená klasika Hustle in Heels číslo 45 a nádherná letní ostře růžová Treat Yourself číslo 35.
Z make-upu Fit Me jsem vyzkoušela zatím odstín 107, který je speciální právě v tom, že by měl sednout téměř každému typu pleti. Je velmi lehký, krásně se roztírá a přirozeně kryje. A velmi příjemná je i jeho cena.

Maybelline_SuperStay_Crayon Maybelline_MakeUp_FitMe_107 Maybelline_MakeUp_FitMe_107


GARNIER BOJUJE PROTI ČERNÝM TEČKÁM A CHRÁNÍ PLEŤ PŘED OSTRÝMI SLUNEČNIMI PAPRSKY

Slunce zas o sobě dalo vědět a rovnou se na nás přiřítilo s těmi nejprudšími paprsky, které i takhle ze začátku umí pořádně spálit. Jako vždy si uvědomím, že jsem se nenatřela žádným krémem těsně než odcházím. Což o to, tělo si mezi dveřmi klidně namažu, ale co s obličejem, který mám už namalovaný a krém tedy použít nemohu? Garnier mi tedy se svým sprejem/vodou s UV ochranou 30, udělal velikánskou radost. Teď stojí v chodbě a pokaždé než jdu ven, se ještě přestříkám. A musím zmínit i jeho nádhernou a svěží vůni.
S novinkami, které bojují za hezčí pleť a proti černým tečkám, za vámi přijdu v jednom z dalších článku, ale už teď jsem například z multiproduktu Pure Active 3v1, který může být čistící maskou, gelem i peelingem právě podle toho, jak produkt použijete, nadšená. takže se těšte. :)

Garnier_UV_Voda

To je zatím vše a v příštím článku vám za představím další ze zmiňovaných novinek :)

Krásné léto

Lenka


Produkty mám ze spolupráce se značkou Loreal, která zastřešuje značky Garnier a Maybelline.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *