Tak jsem si řekla, že si v tomto těžkém období udělám radost. Několik dní doma sama s holkami, vycházky maximálně ve vzdálenosti pěti minut od domu a pocit nesmírné radosti z procházky bez dětí na nákup. Tohle zvládnout si zaslouží nějakou odměnu. Zároveň jsem si říkala, že by bylo fajn vám kromě všech těch rad, jak toto období přežít, nafotit vám nějaký fashion look. I s rouškou. Proč ne. A tak jsem spojila tyto dvě věci dohromady a vznikl z toho dnešní článek 😊 Užijte si ho a na chvíli vypněte zprávy a ponořte se znovu do světa módy!

www.zalando-lounge.cz


Zalando Lounge  – moje nová online outletová závislost

Nevím, jak vy, ale já jsem Zalando Lounge objevila teprve nedávno a je to láska. Znáte ho? http://www.zalando-lounge.cz je online outlet, kde si můžete koupit prémiové značky (oblečení pro muže, ženy, děti i produkty do domácnosti) až se 75 % slevou A nejen to. Navíc se nabídka  Zalando Lounge se neustále mění. Když se do internetového outletu Zalando Lounge (tady) podíváte, vidíte, jaké značky jsou v nabídce aktuálně, kdy jejich prodej skončí, ale i to, na jaké značky se můžete v nejbližší době těšit. Ty si pak můžete dokonce přidat do kalendáře, abyste na ně nezapomněli a slevové akce vám tak neutekly. Naprosto boží nápad! O to se musím podělit!

Zalando_Lounge Zalando_Lounge


Shoe-shopa-holic

A teď už k mé radosti, kterou jsem si na Zalando Lounge pořídila já! Přísahám vám šedé kotníčkové boty (pro mě naprostá klasika) jsem hledala tak tři roky určitě. Chtěla jsem boty, které by vypadaly šik, seděly mi a nedělaly mi z nohy o dvě číslo větší. Což některé sportovní kotníčkové boty dělají. Hledala jsem boty, které budou přesně takové, jaké jsem našla. Hledala jsem je dlouho, ale mám je. Jsou značky Palladium a stály „pouhých“ sedm set korun, což je za obuv z přírodní kůže exkluzivní cena (a jen tak mimochodem, protože jsem holka zvědavá, našla jsem si jejich původní cenu, která se šplhá ke třem tisícům). A tak mám s novými botkami rovnou novou závislost. Sledovat, co za slevovou akci se u jaké prémiové značky v online outletu http://www.zalando-lounge.cz objeví 😊.

Zalando_Lounge

OUTFITY

Takže tady jsou … boty i mé dva looky.
Boyfriend džíny s vyššám pasem a bílým trikem. Na procházku, na kterou se tyto kotníčkové boty skvěle hodí, jsem přidala lehkou péřovou nosící bundu a čepici ve stejné barvě, jakou mají boty.

Zalando_Lounge
A trochu nakombinovanější outfit, kde jsem si pohrála s bílými džíny, zelenkavou mikinou a šedým kabátem v pánském střihu.

Zalando_Lounge Zalando_Lounge


Mám ráda outlety a musím říct, že v době zavřených obchodů, mě existence online outletu Zalando Lounge dost těší! Tak jen tip pro vás! Až na vás zase půjdou chmury ze zpráv, teď už víte, kde si spravit náladu
!

Zalando_Lounge

 

Lenka

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *