Jakoby to bylo minulý měsíc, kdy jsem otěhotněla, minulý týden, kdy jsem porodila a včera, když jsme oslavili Lilly první narozeniny. A najednou jsou jí roky dva. Z miminka, které si neumělo chytit ruce a zběsile s nimi mávala v postýlce, čemuž se Esterka ohromně smála, si vyleze na parapet, skáče z gauče a volá na mě „mamiiii, koukej“.

Narozeniny


Netypická oslava a dárky z online obchodu

Tak Lilly oslavila dva roky a tímto se vyřadila z označení mimino a zařadila se mezi děti. Ano, naše oslava nebyla typická a rozhodně se nevyrovnala ani náhodou oslavě prvního roku. Zatímco první rok jsme oslavili v rámci naší širší rodiny v jiném městě, druhé narozeniny jsme trávili kvůli koronavirové situaci doma. A taky jsem se nemohla sebrat a jít do hračkářství vybírat k jejím narozeninám dárky.
Nicméně bych tak nenarazila na internetový obchod Čisté dřevo, který mi přesně v dobu, kdy jsem uvažovala, co jen já té Lilly jen koupím, nabídl spolupráci. A bože můj, ať už vybíráte dárek pro vaši ratolest nebo pro ratolest vaší sestry, bratra či kamarádky, musíte se podívat, jaké krásné hračky ze dřeva tam mají.

Cistedrevo_edukativni_hracky


Edukativní hračky, které jsou krásné a potěš
í

Protože jsou Lilly dva roky, zvolila jsem cestu edukativních hraček. Za prvé mám dobrý pocit z toho, že jsou ze dřeva,  že jí rozvíjí a za druhé, protože mám doma ještě šestiletou Esterku, ostatních hraček, jako panenek, postýlku, stan, kočárky (dva) a všeho dalšího, máme hodně.

dort


Puzzle na tři způsoby

Puzzle s krtečkem

V internetovém obchodě Čisté Dřevo (www.cistedrevo.cz) jsme Lilly pořídili úžasné puzzle s tématem krtečka, na které je Lilly možná ještě malá, ale já mám takové hračky ráda schované. Děti v těchto letech dělají totiž skoky dost nečekaně. Jeden něco neumí vůbec a druhý den se u stejné věci tváří, jako kdyby jí znaly roky. Mít tak hračku, která je určena pro starší děti, není vůbec k zahození. S tímto puzzle se navíc skvěle zabaví i Esterka, jelikož mají puzzle z jedné strany abecedu a z druhé písmenka. A úplně nejlepší je samozřejmě, když si s tím hrají spolu, Esterka Lilly učí a Lilly opakuje, sleduje. A i když k sobě skládá dílky tak, jak být nemají, vůbec nevadí. Hlavní je cesta, ne cíl 😊

Cistedrevo.cz_puzzle_krtecek

cistedrevo.cz_puzzle_krtecek


Skládací hlava lva

Lehčí skládací hračkou je obrázek lva s rozkládací hřívou, hlavou, ocasem a tlapkami, která je možná určena ještě pro menší děti než je Lilly, nicméně, když potřebujete někam jet a se sebou nechcete vozit hračku, která má sto padesát dílků, je tento lvík úplně ideální. Pokud se vaše dítko teprve seznamuje s puzzle hrou, pak je toto skvělá hračka do začátku!

cistedrevo.cz_drevene_puzzle_lev

Puzzle kostky s šesti obrázky

V žádné rodině s malými dětmi nesmí chybět puzzle kostky s obrázky, ze kterých poskládáte šest různých. Já to jako dítě milovala, moje holky to milují, a jsem si jistá, že jejich děti budou taky. Je to hračka, která se dědí z generaci na generaci, teda aspoň pokud se vám kostky nepoztrácí. Tyto z online obchodu Čisté dřevo jsou určeny pro menší děti, neb se jeden obrázek skládá z kostek, kterých je devět a jsou krásně malé, a tak vhodné pro menší dětské ručičky.


Čisté Dřevo je láska

Za mě je internetový obchod Čisté dřevo (cistedrevo.cz) velká láska, kde koupíte krásné dřevěné hračky (nejen pro miminka, ale i pro starší děti), ale i nejrůznější dřevěné dekorace do bytu, košíky, bedny, ošatky a jiné. Rozhodně to u www.cistedrevo.cz nebyl náš poslední nákup.  Já se jen těším, že další narozeniny holek oslavíme v opravdu velikém počtu příbuzných i kamarádů bez různých opatřeních a omezeních. Pro hračky ale už nepoběžím do obchodů, ale mile ráda si vypiju kávu u vybírání dárečků zde.

cistedrevo.cz

PS:

PS: A kdo by se chtěl pobavit, tak před narozeninovou oslavou se nám ze zdi utrhla horní police knihovny (naštěstí zůstala viset a na zem spadly jen knihy), a jen co muž dovrtal elektrickým kladivem všechny police, které v sobotu sháněl po celé Praze, sbalil se a jel se starší dcerou na pohotovost se zánětem (naštěstí mírným) spojivek očí. Dort jsme sfoukli mezi „akcemi“ a večer v 10 úplně vyřízení jsme padli do postele s tím, že neděle bude lepší. No, urval se nám sifon u umyvadla v kuchyni, ale naštěstí jsme to zjistili včas před vytopením sousedů.
Takže konec dobrý, všechno dobré, a to jsme si říkali, jak klidné tyhle narozeniny budou :-)

Narozeniny


Spolupráce s
http://www.cistedrevo.cz

 

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *