IMG_1463


MBPFW – Den Druhý

Stejně jako sobota i neděle patřila Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. A protože mám ráda kontrasty, zvolila jsem naschvál zcela jiný styl outfitu než den předtím. Sobota byla elegantní, neděle ani trochu. Oblékla jsem tedy dlouhou, oversize džínovou bundu, džíny a červené polokozačky (které jsem později přezula za červené tenisky), šálu a moje oblíbené Longchamp psaníčko a vyrazila.

IMG_1508-Edit


Neviditelná Petra Ptáčková a Ohromující Martin Kohout

Ačkoliv jsem v neděli skutečně dorazila načas, módní přehlídku Petry Ptáčkové jsem neviděla. Odehrávala se prý (->nezahlédla jsem fakt ani kousek látky) totiž na schodech. Nejsem žádný módní guru, módu jsem nestudovala a nepatří mi vůbec říct, jaká přehlídka je či není hezká. Mluvím čistě jen sama za sebe, když říkám, že mi styl Petry Ptáčkové přijde neuchopitelný a daleký, a proto jsem z toho, že jsem přehlídku neviděla, nebyla uzoufaná. Druhá část prvního bloku mi vše ale vynahradila. Jednalo se totiž o přehlídky mladých talentů v rámci soutěže Van Graaf Junior Talent. Vítězem se stal Martin Kohout, jehož nesmělost mi přišla až očarující. Kéž by kousek z ní mělo i několik blogerek/influencerek, které postávaly venku, kouřily jednu za druhou a domlouvaly se s ostatními na kávičkách…(že akože počúvaj, už fakt musíme ísť na tu kávičku lebo toto nie je možné, akože jako fakt, ty vole) … z Husovky jsou slyšet až k na Staroměstkou a já si přisahám, že navždy zůstanu normální, i kdyby cokoliv (nevím co 😊).

4


SOHO Lounge

A tak stojím mezi trendseterkama a čekám na moji kamarádku/blogerku/kolegyni Maru, která pro nás měla připravené vstupy do SOHO lounge, kde se nemohu odtrhnout od malinových košíčků, malých tapas s foie gras a jakýchsi nadýchaných palačinek, které se namáčejí do marmelády … a taky od bublinek. Po Fashion Weeku mě rozhodně čeká dieta a detox.
Díky průchodům mezi sály máme možnost mrknout se také na BVLGARI kolekci šperků, kde potkávám moji oblíbenou Lucii Janotovou z Harpers Bazar, jejíž styl mě baví i inspiruje. A tak se kochám jak šperky, tak i jejím stylem. Ale to už zase musíme utíkat, protože je čas na další módní přehlídku, tentokrát v podání mých oblíbenců Lukáše Lindnera a hned poté Michaela Kovacika. Kdybyste mi někdo mohl pořídit byt 50+1, který by šel za vaše náklady předělat na šatnu Carrie Bradshaw postavenou Johnem ještě, než ji opustil před svatbou a zásobit ji všemi jejich modely (plus také nezapomínejte na Zdeňku Imreczeovou a Denisu Novou), mail mám v kontaktech, díky.

soho

5

IMG_1472-Edit
Nehera a Polanka a já spím …

Po přehlídkách se odebírám domu, kde si říkám a všem kolem slibuji, že se stopro vrátím ještě na přehlídku Nehery a Jakuba Polanky, protože to je prostě fashion must-see. Nakonec doma s moji dcerou usnu a spím až do rána. Samozřejmě. A v pondělí ráno vlastně ani netuším, co je za den. Všechny mi totiž splývají v jeden velkou fashion show. Ale pokračujeme.

IMG_1481 IMG_1491


MBPFW – Den Třetí.
Pondělí – Vozianov a Adam Kost

V pondělí stíhám přehlídky Vozianova i Adama Kosty s jeho uniformními modely mužů, jejichž styl mi přijde nadčasový a líbí se mi.

6

me

Monika Drápalová a ODIVI 

Doma se převlékám do oversize modrého svetru z HM slev, popadnu YSL psaníčko ze Slow Bazaru a  pádím na další přehlídky (i když jedu na poslední chvíli a UBERA mi objednává můj milovaný manžel). Tentokrát to jsou téměř umělecké přehlídky Moniky Drápalové a ODIVI, na kterých je zase tak narváno, že jsem ráda za místo na sezení. Sice hned vedle mě sedí známé blogerské trio, které je strašně hlasité a neustále se fotí, nějak to ale přežiju a zase si slibuju, že zůstanu sama sebou. Aspoň to byla dobrá motivace :-)

me6

mbpfw

7
La Formela

Tři hodiny do další přehlídky trávíme opět v Sohu u oblíbeného pultu s jídlem, kde po nás podle mě zůstal důlek v parketách, než se v devět odebereme do sálu, kde si následně vychutnáme přehlídku česko-slovenského dua La Formella. Poslední přehlídka, a zároveň příjemný pocit z toho, že některé modelky jsou obuty do Puma Muse, nových stylových botiček, které taky budu muset brzy mít :-) Loučím se s Fashion Weekem. Tak zase za půl roku. Bylo to skvělý.

PS: Co je za den?

Kočičky Pumičky

Zdroj fotografií Lukáše Lindnera a Michaela Kovacika: MBPFW.com

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *