Neděle nemění nic na tom, že si dám ráno hezky do těla. Naopak. Někde musím ty úprky za Lilly přece natrénovat. Běh a cvičení patří je nedílnou součástí mého života pravidelně už celých deset let (s pauzami, kdy jsem byla těhotná a jednoduše jsem necvičila – vůbec). Až díky lockdownu, tedy poslední rok, dostal sport v mém životě řád. Běh – cvičení – ledová sprcha obden. A když jsme u té ledové sprchy…

Čaje_Mixtee_Cold_Brew_Basilur


Basilur Cold Brew  – Ledové vychlazení bez čekání

Přidala jsem k ní (po ní) i ledově vychlazené čaje, které jsem našla v zásilce Mixtee na měsíc květen. Pokud milujete svěží příchutě ledově vychlazených nápojů, ale odmítáte pít ty nezdravě slazené, a na vychladnutí čaje na ledovou úpravu se vám nechce čekat, čaje COLD BREW pro Vás budou naprostým must-have drinkem, stejně jako pro mě.

Čaje_Mixtee_Cold_Brew_Basilur

Pytlíkové sáčky s čaji COLD BREW značky Basilur totiž stačí zalít studenou vodou (250 ml), přidejte kostky ledu dle potřeby a je hotovo. Jednoduché, snadné a velmi praktické. Řeknu Vám, že doplnit tekutiny po cvičení teď nabývá zcela jiných rozměrů, a to nejen díky snadné přípravě, ale také díky příchutím.

Čaje_Mixtee_Cold_Brew_Basilur
V každé zásilce čajů Mixtee, se kterými spolupracuji snad už přes rok, mám vždycky svého favorita, co se příchutě týká, okamžitě. Tentokrát tomu tak ale nebylo. Všechny příchutě si mě získaly bez rozdílu. Ať už příchuť granátové jablko a borůvky, nebo třešeň a limetka či jahody, okurka, máta.


Myslím ale, že příchuť čaje Cold Brew – jahody, okurka a máta – bude moje nejoblíbenější příchuť v létě.  A kromě ledu si do sklenice nakrájím i stejnojmenné přísady. Jak já se na to těším 😊 A teď pardón, jdu rychle vyběhnout, ať se můžu co nejrychleji vrátit k jednomu z těchto čajů 😊

Cold_Brew_Basilur_Jahoda_Okurka_Máta


Spolupráce s Mixtee: http://www.caje-mixtee.cz

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *