Pokud máte rádi současné umění a ještě jste neměli možnost vidět fotografie Davida LaChapelle před lety v pražském Rudolfinu, rozhodně se na jeho fotografická díla běžte prodívat do DSC Gallery v Dlouhé ulici na Praze 1.

lachapelle vendyDeluge

lachapelleAfter the Deluge

obraz lachapelle2Rebirth of Venus

obraz lachapelleAmanda Lepore: Addicted to Diamonds

Mezi obrazy nechybí „Addicted to Diamonds“, známý portrét Amandy Lepore, obraz „Rape of Africa“ inspirovaný obrazem Mars a Venuše od Sandra Botticelli, ale třeba ani jeho nejdražší obraz ze série Once in the Garden. Kromě jeho úchvatných děl, kterých v galerii visí přes třicet, můžete obdivovat také úžasný prostor, ve kterém se výstava odehrává.

¨

lachapelle lenka

lachapelle lenka 2lachapelle lenka schody2

lachapelle lenka schody

Poznejte na vlastní oči tohoto slavného amerického fotografa, Davida LaChapelle, kterého uměleckému světu představil mimojiné Andy Warhool, když jeho přičiněním dostal LaChapelle svou první větší fotografickou práci v časopise Interview.

lachapelle sedacka 2lachapelle sedacka dlane

lachapelle sedacka lenka Obraz v pozadí: Land Scape Kings Dominion

Co se mého outfitu týče, zvolila jsem kombinaci výrazných sportovních tenisek červené barvy a pro košili jsem, téměř jako obvykle, sáhla do šatníku mého muže. K tomu černé skinny džíny, které jsem malinko ohrnula tak, aby byly vidět kotníky. Ani červená rtěnka samozřejmě nechybí,

Zdroj: http://www.dscgallery.com/art/exhibition/read/id/75/item/press

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *