Jestli do mého života vnesl koronavirus něco pozitivního, tak to, že jsem na sobě (opět) začala pracovat. Ačkoliv jsem nikdy nechodila cvičit do posiloven, pobyt se dvěma malými dětmi (jedno školkové, druhé batole) doma 24/7 mě donutil zamyslet se nad tím, jak bych si mohla pomoct. 

Mixtee_Basilut_Black_Cherry


Běhání, běhání, všechny strasti zahání

Běhání není sport, který jsem během koronaviru dostala poprvé. K tomuto sportu mě přivedl blízký kamarád už před osmi, devíti lety. Na jednom běžeckém závodě jsem se pak seznámila se svým mužem a celkově mi běhání do života přivedlo mnoho přátel, se kterými mám blízký vztah dodnes. Jenže po narození druhé dcery, Lilly, které je teď rok a půl, jsem se už začít běhat znovu úplně nedonutila. Když už jsem měla volno, raději jsem si šla číst do kavárny. Se zavřením všech podobných prostor jsem ale s vysedáváním měla utrum. A tak jsem začala zase běhat. A nejen to. K běhání jsem si přidala i půl hodinovou sérii posilovacích cviků, zhruba po 8 minutách na každou část těla, tedy nohy, břicho, ruce, celkové posílení v pozici prkna a na závěr šest pozdravů slunci. A u tohoto nastavení jsem už zůstala.

Mixtee_Basilur_Magic_Sweet_Cherry Mixtee_Basilur_Magic_Sweet_Cherry


Regenerace, odpočinek a čaje od Mixtee

Nejde mi samozřejmě o to, se cvičením zničit. Naopak. Cvičím tak, aby to mé tělo posílilo, ale nezruinovalo. I proto jsou dny, kdy nechávám tělo odpočívat a tím pádem regenerovat. Zdravé nastavené cvičení pak u mě jde ruku v ruce i se zdravou životosprávou. Úplně jsem ráno vyřadila kávu nalačno, naopak jsem do svého každodenního života zařadila čaje, a to od těch ovocných, přes zelené i černé. Díky spolupráci s úžasnou českou rodinnou společností Mixtee – http://www.caje-mixtee.cz mám možnost objevovat stále nové a nové čaje a doporučovat je tak i vám.

Co mám na čajích z Mixtee ráda, je skutečnost, že jsou kvalitní! a cenově dostupné! Dávám vám do článků i odkazy, abyste se sami přesvědčili.

Mixtee_Basilur_Magic_Sweet_Cherry


BASILUR Magic Sweet Cherr
y

Léto se nese ve stylu ovocných příchutí a mě do oka nejvíc padl černý čaj s višňovou příchutí BASILUR Magic Sweet Cherry, která černému čaji dodá příjemný svěží nádech. K černým čajům se vracím vždy na sklonku léta, což (i přes včerejší vysoké teploty) pro mě konec srpna znamená.

Dávám vám na něj odkaz semBasilur Magic Sweet Cherry

Mixtee_Basilur_Magic_Sweet_Cherry


Hurá do nového dne

Po čaji si dám nejdříve sprchu s půl minutovým ledovým ochlazením na závěr, což mě skvěle nabudí do nového dne, nasnídám se a jdu plnit mateřské povinnost, které se mi díky ranní hodince, kterou mám jen pro sebe, plní daleko lépe.

Mixtee_Basilur_Magic_Sweet_Cherry


Basilur Green Tea Wild Straweberry – zelený čaj s příchutí jahod

Kromě černého čaje s příchutí višně má Mixtee plno dalších úžasných čajů, ze kterých se dají kromě teplých nápojů připravit i osvěžující ledové drinky. Mezi mé oblíbené, které piju ráno teplé a odpoledne s ledem, patří zelený čaj Basilur s příchutí jahod.

Odkaz na čaj zde: Basilur Magic Wild Strawberry

Mixtee_Basilur_Green_Wild_Strawberry Mixtee_Basilur_Green_Wild_Strawberry


Ovocné čaje

Pokud černé a zelené čaje rádi kombinujete s těmi ovocnými, Basilur ovocný čaj s příchuť lesních plodů (Forest Fruit) vám určitě moc hezky zpříjemní konec léta a bude skvělým společníkem i do nadcházejícího podzimu.

Odkaz na čaj zde: Basilur Fruit Forest Fruit

Mixtee_Basilur_Forest_Fruit Mixtee_Basilur_Forest_FruitSpolupráce s čaji Mixtee

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *