OLYMPUS DIGITAL CAMERA


V ČEM VYRAZIT NA RODINOU PROCHÁZKU DO PŘÍRODY

Krásnou neděli vám všem. Jestli i vy přes Vánoce vyrážíte na více procházek než po celý rok, vítejte v klubu. Právě procházky a čas strávený venku je pro nás dalším z našich symbolů Vánoc. Nemusí to být ani celodenní výlet, ani túra na kopec, stačí na chvíli vystrčit hlavu ze dveří, nadýchat se vzduchu, nasadit rukavice, nechat si trochu zmrznout nos a zčervenat tváře, dát si někde teplý čas nebo kávu a jít zase domů. O Vánocíh toto děláme každý den. Teda pokud jako letos nikdo z nás neomarodí :)

SPORTOVNÍ OUTFIT SPORTOVNÍ OUTFIT


PÉŘOVÁ BUNDIČKA ZÁKLADEM SPORTY LOOKU

Já na procházky přes svátky ráda vyrážím v lehce sportovním outfitu, přeci jen se chci cítit venku pohodlně. I proto se ráda oblékám do péřové bundičky, kterou v případě kruté zimy měním za tlustý péřový kabát (mohli jste vidět můj z Reserved v několika mých instastories). Jenže každý rok bývá na Vánoce spíš jaro než zima, takže většinou dávám přednost něčemu méně teplejšímu a objemnějšímu.

SPORTOVNÍ OUTFIT


OVERSIZE MIKINA KE KRKU ZAHŘEJE A VYPADÁ DOBŘE

Tuto jsem před nedávnem objevila v HMku, ostatně stejně jako krásně měkkou, skoro plyšovou mikinku, která je dostupná ve vícero pastelových barvách. Pořídila jsem si dvě, tuto a ještě ve světle růžové. Má totiž oversize střih, takže ideální na dobu s rostoucím bříškem (tip pro maminky, které nechtějí investovat do těhotenského oblečení).

SPORTOVNÍ OUTFIT

Y


SPORTOVNÍ OUTFIT ZA ELEGANCI

Někdy je prostě fajn vyměnit kabát a eleganci za jednoduchý a sportovní styl třeba v podobě takové sportovní bundičky, svetříku/mikinky a džínů. Nechat pro tentokrát doma klasickou černou barvu na jindy a obléct se do jasnějších barev. Vyměnit baret nebo trendy kapitánskou čepici za pleteného kulicha (klidně s bambulí) a šálu a jít ven sportovně. Co říkáte?


NEZAPOMÍNEJTE A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Ještě něco na závěr. I když mám módu ráda a v podstatě ní žiju (berte v uvozovkách), protože mě fakt baví kombinovat, vymýšlet stylové a nadčasové outfity, ráda bych vám řekla, že u mě v žádném případě není na prvním místě. Na piedestalu u mě stojí má rodina, naše zdraví a štěstí. Za fakt, že mám svůj blog, který jsem před třemi lety dostala právě k Vánocům, vděčím právě své rodině. Jejich podpoře, tomu, že mi dávají čas i prostor se v mém a v podstatě i jejich volném čase, tomuto všemu věnovat.

SPORTOVNÍ OUTFIT


VDĚČNOST

Buďme více vděční za to, co nám dávají ostatní a uvědomme si, že i zdánlivě obyčejné věci (jako u mě prostor na to jít si fotit outfity) jsou neobyčejně vzácné a laskavé (LÁSKAvé). Mějte nádherné (mezi)svátky.

SPORTOVNÍ OUTFIT SPORTOVNÍ OUTFIT

Outfit: Čepice CA, šála mikina a bunda HM
Outfit: Čepice CA, šála mikina a bunda HM

MĚJTE SE KRÁSNÉ A VIDÍME SE V NOVÉM ROCE

podpis

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *