Můj druhý Fashionweekobý outfit který jsem oblékla v sobotu večer by mohl být klidně ispirací na podzim 2019. Nebo taky 2029. je totiž naprosto nadčasový. Aby taky ne, když kalhoty jsou od Chanel. SAbsolutně nevím, kdo je nosil přede mnou, protože jsou z druhé ruky. Jedno vím ale jistě. Určitě mají příběh. A také jsou z vlny s hedvábnou podšívkou. Ideální na přechodové počasí, kdy slunce ještě nemá sílu tolik hřát a občas nepříjemně foukne.

MPFW

Miluji nejen jejich materiál, ale také střih. Jsou prostě báječné. Tak trochu jsem tím na pražském Fashion Weeku chtěla vzdát hold Mistrovi Lagerfeldovi, který letos odešel z pozemského světa za Gabrielle, kterou neskutečně za to, co vytvořila, obdivuji.

MPFW

 

Mohla jsem si k tomu vzít sice kabelku Chanel, ale jak už jsem psala, nemám ráda tu strnulost jedné značky od hlavy až  k patě. Já vím, nebylo by to vidět. Vždyť na těch kalhotách nikde není ani jedno C ani dvojité, a už vůbec tam (kromě visačky) není našité celé jméno tohoto francouzského módního domu. Jenže mě stačí, že to vím já. Nepotřebuji loga. Nechci aby mě nosily značky.

MPFW

A tak jsem kalhoty zkombinovala s bílým rolákovým topem, který mám téměř čtvrtý rok, prodlouženým blazerem (oba kousky jsou ze Zary), chlupatým psaníčkem HM a boty Vagabond.

Čepice a psaníčko HM, trop a blazer Zara, kalhoty Chanel, boty Vagabond
Čepice a psaníčko HM, trop a blazer Zara, kalhoty Chanel, boty Vagabond

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *