mbpfw19


FASHION WEEK

Minulý víkend jsem strávila na pražském Fashion Weeku (o módních přehlídkách si můžete přečíst na zena.cz), a protože k Týdnu módy patří kromě prezentovaných kolekcí, také street style, nafotila jsem pro vás i moje outfity. Každou neděli (tuto a dvě následující) se tak můžete inspirovat mými kreacemi, které rozhodně nejsou určené jen pro akce jakou Fashion Week je.

mbpfw19


OUTFITY NA MBPFW

Kdo mě zná, ví, že na dvoudenní okázalost si nepotrpím. Nevzala bych si na sebe něco cool jen proto, že je Fashion Week. Naopak. Kdybych se oblékla do něčeho, do čeho se neoblékám normálně, necítila bych se dobře. Tudíž outfity, které na mě uvidíte, včetně toho dnešního, obléknu klidně i na kafe s kámoškou.

mbpfw19 mbpfw19

První model, který jsem oblékla na sobotní Fashion Week, jste již mohli vidět na Instagramu. Objevil se i v streetstylu foceném časopisem Harpers Bazaar, z čehož jsem měla upřímnou radost. Dvojnásobnou z toho, že jsem na sebe nemusela mít něco bláznivého, aby mě někdo požádal o fotku. I já se totiž raději podívám na zajímavou, ale inspirující nositelnou módu.

mbpfw19


MODRÝ OVERAL

Tento overal jsem objevila na hm.com ještě v době, kdy jsem byla těhotná. Líbila se mi na něm barva i zpracování. Košilová horní část volnějšího střihu přechází v pas obkreslující siluetu, která dál pokračuje volnými nohavicemi. Krásná je i jeho modrá barva, která koresponduje s jarní oblohou. Lehký materiál zas zaručuje pohodlí.

mbpfw19 mbpfw19


DOPLŇKY

Jako obuv jsem zvolila béžové šněrovací kozačky, které daly vyniknout širokým nohavicím. Kabelka ve stylu tote v dezénu krokodýlí kůže v modré barvě zas perfektně ladila s barvou overalu, ačkoliv nebyla úplně stejná.

mbpfw19

mbpfw19


NEJEN NA FASHIONWEEK

Model, který si ráda obléknu v letní podvečer na náplavku, na rande s mým mužem,  a klidně k němu vezmu košík, slamák, hnědé pantoflíčky  a vyrazím v něm na farmářské trhy. Na další (Ne)Fashionweekový outfit se můžete těšit příští neděli.

mbpfw19

mbpfw19Overal HM, Boty Zara, kabelka Mango

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *