Je několik produktů, které používám denně, ať se děje, co se děje. Patří mezi ně řasenka, tužka na obočí, tvářenka, rtěnka a make up. Do těchto produktů jsem schopna investovat, ale co si budeme povídat, jsem vždycky raději, když najdu levnější variantu, která je stejně kvalitní.

Maybelline_MakeUp_Fit_Me


Make Up, který vám sedne

Když se mi do ruk dostal makeup Fit Me od Maybelline, byla jsem zvědavá. Sjednotí a rozzáří pleť? Jak bude krýt případné pupínky? Bude na léto lehký a na zimu dostatečně hydratační? Musím říct, že malá tubička skrývá doslova poklad. Za úžasných 249 Kč (doporučená cena, která se může v případě řetězců lišit) pořídíte Maybelline makeup FIt Me, který je:

– lehký
– středně krycí (to znamená, že vám neudělá nelibou masku, ale nějaké ty běžné nedokonalosti pleti krásně zakryje)
– stačí kapička, aby byla pleť hezky sjednocená.

Maybelline_MakeUp_Fit_Me


Jaký odstím zvolit?

Pokud tápete v odstínech, pak pro vás mám malého pomocníka, který vám pomůže v koupi toho správného odstínu pro vás. Já mám přesto vždy na léto odstíny dva. Jeden tmavší, když jsem opálenější než běžně bývám a druhý světlejší, když vyblednu. A když jsem něco „mezi“ (což je většinou) tak ty dva odstíny smíchám :) A se světlejším pak pokračuji do podzimu. Taková malá vychytávka pro vás :)

Maybelline_MakeUp_Fit_Me

Ode dneška najdete v mých Instastastories taktéž videa s odstíny, které jsem si v rámci spolupráce vybrala. Tak koukejte a zkoušejte :)

Maybelline_MakeUp_Fit_Me

Mějte krásný den,
Vaše Lenka


Spolupráce s Maybelline/Loreal

Please follow and like us:

2 Comments on Nové make-upy Maybelline Fit Me / Recenze

 1. Jana Slouková
  2. 8. 2019 at 18.13 (1 rokem ago)

  Ahoj Leni, já už tolik produktů ani nepotřebuju-ale typy máš krásné… Taky jsem potřebovala tužku na oční linky, ale po tom co jsem navštívila salon „Radchenko“ jsem tyto potřeby odložila navždy. Jsem plná zážitků z opravdu kvalitního provedení a přemýšlím o permanentním makeupu rtů – https://www.permanent-makeup-praha.cz/permanentni-make-up-rtu/ Jana

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   4. 9. 2019 at 10.58 (11 měsíci ago)

   Děkuji, já se právě docela ráda maluju, tak pro mě to permanentní líčení moc není :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *