Je několik produktů, které používám denně, ať se děje, co se děje. Patří mezi ně řasenka, tužka na obočí, tvářenka, rtěnka a make up. Do těchto produktů jsem schopna investovat, ale co si budeme povídat, jsem vždycky raději, když najdu levnější variantu, která je stejně kvalitní.

Maybelline_MakeUp_Fit_Me


Make Up, který vám sedne

Když se mi do ruk dostal makeup Fit Me od Maybelline, byla jsem zvědavá. Sjednotí a rozzáří pleť? Jak bude krýt případné pupínky? Bude na léto lehký a na zimu dostatečně hydratační? Musím říct, že malá tubička skrývá doslova poklad. Za úžasných 249 Kč (doporučená cena, která se může v případě řetězců lišit) pořídíte Maybelline makeup FIt Me, který je:

– lehký
– středně krycí (to znamená, že vám neudělá nelibou masku, ale nějaké ty běžné nedokonalosti pleti krásně zakryje)
– stačí kapička, aby byla pleť hezky sjednocená.

Maybelline_MakeUp_Fit_Me


Jaký odstím zvolit?

Pokud tápete v odstínech, pak pro vás mám malého pomocníka, který vám pomůže v koupi toho správného odstínu pro vás. Já mám přesto vždy na léto odstíny dva. Jeden tmavší, když jsem opálenější než běžně bývám a druhý světlejší, když vyblednu. A když jsem něco „mezi“ (což je většinou) tak ty dva odstíny smíchám :) A se světlejším pak pokračuji do podzimu. Taková malá vychytávka pro vás :)

Maybelline_MakeUp_Fit_Me

Ode dneška najdete v mých Instastastories taktéž videa s odstíny, které jsem si v rámci spolupráce vybrala. Tak koukejte a zkoušejte :)

Maybelline_MakeUp_Fit_Me

Mějte krásný den,
Vaše Lenka


Spolupráce s Maybelline/Loreal

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *