Během několika posledních týdnů se ke mě dostaly novinky ze světa kosmetiky, a pokud plánujete nějaké letní makeup nákupy, chtěla bych vám dát několik tipů, na produkty které mě zaujaly a hodně mě baví.

Make-up

Hlavně v létě mě baví odlehčené verze make-upů, které se na sluníčku neroztékají, přitom ale pořád dokáží pleť krásně  a přirozeně sjednotit. Velmi mě potěšil a momentálně si mě získal make up Skin Paradise značky L´Oréal, texturou velmi podobný krému, navíc má SPF 20, takže pleť kryje před slunečními paprsky. Úplně nejvíc na něm však zbožňuji jho perleťový finiš, který pleť nádherně, opravdu nádherně rozzáří. Ostatně stejně jako jeho kolega, pudr Iconic Glow, také od  L´Oréal, Jejich glow efekt, tedy efekt, který pokožku rozjasní, je naprosto odzbrojující a jedinečný. Rozhodně zkuste.

Loreal_Skin_Paradise_Iconic_Glow

Rozjasňovač

Pokud toužíte po rozjasňovači ve formě samostatného produktu, rozhodně si pořiďte Glow Gel od Maybelline, který můžete na pleť použít samostatně nebo jej přimíchat do denního krému či makeupu. Je to produkt, který si mě opravdu získal a používám ho denně, a to ve všech formách. Občas ho přidám do makeupu, občas ním jen zvýrazním a rozzářím oblasti, které chci, většinou trochu nad tvářenku.

Maybelline_Glow_Gel Maybelline_Glow_Gel


Líčení očí

Řasenka

Z produktů na oči jsem nově zkusila řasenku od Maybelline, Lash Sensational, s níž lehce dosáhnete plných, dlouhých řas s vějířovým efektem. Toho dosáhnete díky speciálnímu kartáčku, který má 10 řas štětinek, jimž neunikne žádná vaše řasa a každou z nich moc pěkně natočí. Velkou výhodou je, že i přes to, že řasenka Lash Sensational dodá řasám na objemu a hustotě, neslepí je. Mě si však nejvíc získala tím, že se neobtiskuje, a to ani na mých úzkých očích.

Maybelline_Lash_Paradise_Nudes_Of_New_York Maybelline_Lash_Paradise


Paletka očních stínů

Nádherným produktem od Maybelline je také paletka očních stínů Nudes od New York, kde najdete všechny nádherné a přirozené odstíny, od naturální béžové, přes zlatou až po hnědou. Všechny, opravdu všechny odstíny jsou moc pěkné! Když přijdeme do drogerie nebo parfumerie a koukáme se na oční stíny, všechny vypadají pěkně. Jenže věřte mi, že jsou oční stíny a oční stíny. Některé vám již po několika zamrkání udělají ze stínů čárky a po barvě nezbude nic jiného. A to nechcete. Chcete oční stíny, které večer najdete ve stavu, v jakém jste s nimi ráno odešli. A to je přesně obrovské pozitivum očních stínů Nudes of New York. Stíny, které mají nádherné barvy hlavně, které skvěle drží.

Maybelline_Nudes_of_New_York Maybelline_Nudes_of_New_York


Obočí

U líčení očí ještě zůstaneme, jen se posuneme trochu výše, a to k obočí. Barvení obočí je velmi důležitá věc, protože obočí tvoří rám našeho obličeje a dodává mu tak celkový tvar. Já mám ráda obočí výraznější, a řeknu vám, ne každá barva mi sedne. Musím ale říct, že jsou chvíle, kdy dávám přednost přirozeněji nabarvenému obočí, a to hlavně v létě, kdy má make-up větší tendenci se mazat. Přirozenější barvy se také hodí k vodě, na turistické túry, nebo u sportování. Produkt Unbelievable Brow Enlargement. Od L´Oréal,mě tedy zajímal hodně. Funguje tak, že si gelem nanesete barvu na obočí, zkoseným koncem kartáčku, který je součástí balení, vytvarujete obočí do požadovaného tvaru a pak jej ještě kartáčkem rozčešete. Odstím 102 Cool Blonde spadá do kategorie přirozenějších barev a musím říct, že vypadá moc hezky a přirozeně.


Rty

Přesuneme-li se ke rtěnkám, zde mám pro vás dvě novinky. Ačkoliv sama nejčastěji používám tekutou dlouhotrvající a ultramatnou rtěnku Les Macarones, jsou dny kdy raději sáhnu po lesku. Hlavně v létě a hlavně, když jsem bez dětí 😊 V takovém případě mám ráda lesky Brilliant Signature. Přesto, že to jsou lesky, vydrží poměrně dost dlouho, dokonce i nějaký ten drink, takže se nemusíte úplně bát toho, že ho budete mít všude.

Loreal_Brilliant_Signature Loreal_Brilliant_Signature


Laky na Nehty

Nakonec bych vám ráda přestavila novinku v lacích na nehty, značku Essie, která přichází se skutečně krásnými barvami na nehty, od těch klasických červených, přes neutrální odstíny až po letní barvičky. Kromě barevných laků na nehty nabízí i pečující přípravky, jako down coat a top coat. A řeknu vám tajemství, down coat můžete nosit i jako bezbarvý lak na nehty a pokud máte doma pětiletou holčičku, které chce svůj lak na nehty asi už rok, ale vy jí barevně nehtíky ještě povolit nechcete, bezbarvý, přesto pěkně leskle průsvitný down coat od Essie je skvělou náhražkou. Takže win win na všech stranách 😊

Essle_Laky_Na_Nehty Essle_Laky_Na_Nehty Essie_Down_Coat_Top_Coat

Krásné léto.

Spolupráce se společností L´Oréal

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *