Značku Mixa asi není nutné sáhodlouze představovat. Jedná se o francouzskou lékárenskou značku, která se specializuje na citlivou pleť. Z několika produktů, které jsem v rámci spolupráce dostala k otestování, již nějakou dobu zkouším tři, o kterých se vám zde chci rozepsat.

Mixa


Hyalurogel tělové mléko

Hyalurogel tělové mléko je určeno pro dehydratovanou, suchou a citlivou pokožku. Je hypoalergenní, perfektně se vstřebává, a jak už samotný název napovídá, obsahuje kyselinu hyaluronovou. Ta na sebe umí perfektně navázat vodu, proto je tělové mlíčko určeno pro ty, kteří trpí právě na suchou a dehydratovanou pokožku. Hyalurogel tělové mléko navíc nádherně a čistě voní, takže uspokojí i ty z vás, kteří kromě dokonalého složení prahnou i po krásné vůni.

Mixa_Hyalurogel_Telove_Mleko


Hyalurogel krém RICH / LIGHT

Úplně stejná vůně se line i z Hyalurogel krému. Já momentálně testuji verzi RICH (hutnější složení s 10 % obsahem glycerinu a kyselinou hyaluronovou), ale na trhu je dostupná i LIGHT verze (lehká verze se 7 % obsahem glycerinu a kyselinou hyaluronovou). Krém je taktéž určený pro citlivou pleť a dlouhodobě hydratuje (až 24 hodin).  Glycerin na sebe umí vázat vlhkost a napomáhá dalším látkám, aby se co nejrychleji vstřebaly do pleti, kterou zjemní a zvláční.

Mixa_Hyalurogel_Rich_Krem Mixa_Hyalurogel_Rich_Krem Mixa_Hyalurogel_Rich_Krem
Čistící gel i maska bez exfoliačních částic pro citlivou pleť

Třetím produktem je fantastický multiprodukt, který lze použít buď jako čistící gel nebo čistící masku. Neobsahuje exfoliační částice, které nenamáhají citlivou pleť. Tento produkt je speciálně vyvinut pro potřeby citlivé pleti se sklony k nedokonalostem. Účinně bojuje proti nadměrnému mazu, proti černým tečkám i viditelným pórům. Jako čistící gel ho můžete používat denně na navlhčenou pleť, krouživými pohyby vmasírovat do pleti a opláchnout. Jako masku můžete produkt používat dvakrát týdně, nanést na čistou a suchou pleť, nechat působit pět minut a důkladně opláchnout.

Mixa_Cistici_Maska_Gel_Bez_Exfoliacnich_Castic

Se všemi třemi produkty jsou nadmíru spokojená a rozhodně se k nim budu vracet. Vyzkoušeli jste někdy něco od značky Mixa vy? Jak jste byli spokojeni? Napište mi :)

Mixa Mixa


Článek vznikl díky spolupráci se značkou Mixa

Please follow and like us:

2 Comments on Novinky značky Mixa / RECENZE

 1. Natalia
  5. 8. 2019 at 10.00 (1 rokem ago)

  Pokud se článek jmenuje „recenze“, tak bych očekávala i popis reálných zkušeností :) To samé u předchozího článku. Takhle se jedná pouze o reklamní popis produktů, který si můžeme přečíst kdekoliv jinde na netu..

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   4. 9. 2019 at 10.57 (11 měsíci ago)

   Děkuji za reakci, vzala jsem si to k srdci :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *