Jmenuji se Lenka a tento blog s názvem „Ze Života Ženy“ jsem začala psát před lety na mateřské dovolené. Uvědomila jsem si, jak málo stačí k tomu, abychom na sebe v tom frmolu nazvaném výchova dítěte a péče o domácnost, zapomněly (ale i zapomněli!), a jaká je to škoda. Finální podobu však dostal dva roky zpátky, a to díky podpoře mého manžela, který mi dal tento internetový prostor k Vánocům 😊.


Blog je o lifestylu a módě. Co to ale znamená?

Pro dobro všech kolem nás zapomínáme na sebe. Co chceme my, co bychom rádi, kam chceme směřovat. Tento blog má být inspirací pro všechny, kteří si chtějí v každodenním shonu najít čas i na sebe, své myšlenky, pracovat na sobě a svých snech. Život není o druhých, život je hlavně o nás. A pokud nebudeme šťastní my, nebudou šťastní ani naši blízcí. Možná dočasně, ale to také přeci není žádná výhra.

DSC02801
Zároveň si myslím, že člověk sebe reprezentuje nejen svým chováním, ale také tím, co má na sobě. Nemluvím teď o tom vypadat dokonale, jako ze žurnálu. Mluvím o tom být sám/sama sebou a umět svoji osobnost podtrhnout. Být reprezentantem své osoby a být na úrovni. Ať už v džínách a teniskách nebo v malých černých. Ostatně právě jednoduchost je mým oblíbeným stylem.

DSC02802

Pokud chcete životem proplout nejen s upoceným čelem od práce v kanceláři, v domácnosti a péče o své blízké, ale také si ho chcete užít, být šťastní a navíc hezky oblečení, jste tu správně.

podpos

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *