Jsme dvě blogerky, Lenka a Vendy a na našem blogu se věnujeme módě, mateřství a vztahům. Prostě tomu, co nám život denně přináší.

logowall
archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Počátky blogu sahají teprve do minulého roku 2015, když jsem já (Lenka), byla tenkrát s moji několikaměsíční dcerou doma na mateřské „dovolené“. Zvyklá na každodenní chození do práce, schůzky, shon, večeře s kamarádkami, nakupování, zábavu a pestrý společenský život, jsem se tenkrát najednou ocitla v izolaci. Svůj smysl života jsem porodila, ale něco mi pořád chybělo. Našla jsem to v psaní. Články o mateřství a manželství se pomalu začaly rozrůstat i o ty módní, které jsem začala fotit s moji blízkou kamarádkou Vendy.

lenka

Rády o sobě tvrdíme, že jsme tak rozdílné, až jsme vlastně úplně stejné. Já jsem ta tmavovlasá a malá a Vendy je blonďatá a vysoká. Já jsem vdaná a mám dceru, Vendy je single a zatím šťastně bezdětná. Často vtipkujeme, že zatímco já toužím být pět minut sama, ona hledá pana Božského (až ho najde, budu muset evidentně tohle celé přepsat :)). A chvíle mezitím trávíme spolu. Focením, povídáním, pitím vína i nakupováním.

vendy fr1

Blog Ze Života Ženy je prostě místem pro všechny ženy, které vědí, co chtějí, ačkoliv to ještě třeba nemají. Pro ženy, které baví móda a rády se nechají inspirovat našimi módními tipy. Pro ženy, které milují život.

lenka bila kosile

Pomalu a jistě naše „ZeŽivotaŽeny“ roste a vy můžete být u toho.

Pokud máte zájem navázat s námi spolupráci, či nám prostě chcete jen něco sdělit, kontaktujte nás na:

Nové příspěvky můžete sledovat denně také na našich instagramech a facebookovém  účtu:
  • IG @zezivotazeny
  • IG Vendy @vendylicious

Těšíme se na Vaši návštěvu, příspěvky, komentáře, maily, spolupráci, prostě na Vás.

Lenka a Vendy

    http://WWW.ZEZIVOTAZENY.CZ

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *