Polovina prosince za námi a ta druhá, hezčí, před námi. Já doufám, že si prosinec užíváte v poklidu, rozjímáte, bilancujete nad předešlými jedenácti měsíci a v hlavě si tvoříte přání do nového, magického roku 2020.

mixtee_caje_mixtee


VÁNOČNÍ DÁRKY V PLNÉM PROUDU

Moc bych chtěla stihnout napsat ještě článek s tipy na vánoční dárky, ale protože jsem momentálně hlavně maminka dvou dětí, téměř všechen čas jde za nimi. A ten zbytek dělím mezi blog, práci a mě. A na všechno ten čas prostě nevystačí 😊 Ale jeden tip přeci jen pro vás mám hned teď. A je jedno, jestli si ho pořídíte sami pro sebe nebo pro vaše blízké.

Caje_MixTee_Basilur Caje_MixTee_Basilur


ČAJE BASILUR OD MIXTEE

Jsem si sto procentně jistá, že čaje Basilur potěší doopravdy každého. Jsou naprosto vynikající, jejich chuť dostane i toho, kdo čaj rád nemá (že takových lidí ale moc neznám 😊) a i jejich překrásná balení využijete i dlouho poté, co čaj vypijete. O ta moje se přetahujeme se starší dcerou. Ona tam chce mít botičky pro Barbiny a já svoje drobnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Caje_MixTee_Basilur Caje_MixTee_Basilur


ČAJ PRO ZIMNÍ POHODU DOMA

Nově jsem vyzkoušela zimní černý čaj BASILUR WINTER BERRIES CRANBERRIES (brusinka) v okouzlujícím plechovém balení. Najdete v něm černý čaj, brusinky, chrpu a aroma brusinky. Když to vezmu víc do hloubky, brusinky působí jako antioxidant, posiluje imunitu, potlačuje únavu, účinkuje při zánětech močových cest, pomáhá jako prevence zánětu ledvin nebo působí proti horečce. Za mě musím říct, že jak jsou na mě některé černé čaje moc hořké, tento černý čaj s brusinkou je chuťově jemný a velmi, velmi lahodný.

Zdroj (o brusinkách): https://bylinkopedie.cz/

Caje_MixTee_Basilur_Winter_Berries_Cranberries Caje_MixTee_Basilur_Winter_Berries_Cranberries Caje_MixTee_Basilur_Winter_Berries_Cranberries


Černý čaj s rakytníkem

Ještě bych vám chtěla aspoň ukázat další tři čaje z nabídky internetového obchodu MIXTEE, a to novinku BASILUR WINTER BERRIES SEA BUCKTHORN (rakytník), černý čaj s rakytníkem, chrpou, přírodní aroma rakytníku. A jak pomáhá rakytník našemu tělu? Chrání organismus před škodlivými volnými radikály, zvyšuje imunitu, příznivě působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve, udržuje optimální hladinu cholesterolu , podporuje správnou funkci žaludku a zažívacího ústrojí, má příznivý vliv na močové ústrojí, zlepšuje vitalitu a pružnost pokožky, pomáhá při detoxikaci organismu
a má antibakteriální vlastnosti. Čaj zakoupíte ve stejně krásném balení jako černý čaj s brusinkami.

Zdroj (o rakytníku): https://www.mojezdravi.cz

Caje_MixTee_Basilur_Winter_Berries_Sea?Buckthorn


Pro milovníky vintage stylu

VINTAGE EDICE BASILUR čajů potěší zase všechny milovníky, ano, vintage 😊. Jedná se přímo o vánoční dárkovou kazetu porcovaných (40 ks) černých a zelených čajů. Najdete v ní WINTER HOLIDAY čaj – ceylonský černý čaj s aroma vanilky, jahody a smetany), MERRY CHRISTMAS – ceylonský černý čaj s aroma zázvoru, citronu, medu a vanilky, CHRISTMAS TEE – zelený čaj s aroma manga, mučenky a limetky a NEW YEARS GIFT – ceylonský černý čaj s aroma třešně a mandlí. Jak vidíte sami, najdete tam celou škálu příchutě, od těch sladších až po ostřejších se zázvorem. Všechny mají blahodárné účinky na tělo a mysl a potěší každého, kdo si chce o Vánocích i po Vánocích odpočinout 😊

Basilur_Vintage_Assorted


Nekonečně krásné momenty s čaji Basilur z Mixtee

Do třetice vám chci ještě představit dvě podobná balení BASILUR černých sypaných čajů INFINITE MOMENTS ALPINE LAKE a WINTER STARS.
INFINITE MOMENTS ALPINE LAKE od Basilur obsahuje černý čaj, skořici, zázvor, hřebíček, kardamom, muškátový oříšek, pepř, bílou chrpu, květy pomeranče a aroma koření, zatímco ve WINTER STARS  byste našli černý čaj, ananas, chrpu a aroma ostružiníku. Oba dva čaje zakoupíte v překrásném balení se zimní tématikou a záleží, jaké chutě budete chtít ochutnat vy nebo věnovat svým blízkým. A samozřejmě je tu i varianta, že jeden koupíte sobě a druhý tomu, ke komu chodíte rádi na návstěvy a můžete si tak užívat obojího 😊.

Caje_Mixtee_Basilur_Infinite_Moments

NEZAPOMEŇTE  nakoupit čaje na https://www.caje-mixtee.cz/ a mějte krásný prosincový čas a já si jdu přát takové Vánoce, jako z krabiček BASILUR. Tak ať už nám sněží 😊

Caje_MixTee_Basilur

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *