Krásný nedělní den všem. Když jsme před časem fotily módní outfity na neděli, ptala jsem se vás před samotným focení na mém instagramu, jestli chcete kombinace stejných kousků nebo co look, to jiný model, což nakonec zvítězilo.


NADČASOVÉ KOMBINACE

Jenže můj blog je zaměřený na nadčasový styl, což v mém jazyce znamená také jakousi udržitelnost a kombinovatelnost jednotlivých kousků. Proto jsem se rozhodla, že s Bárou (fotografka) nafotím kousky, které jsou navzájem kombinovatelné, přesto pokaždé jiné. A tak jsem se rozhodla, že vám v dnešním článku představím outfity z minulých článků v jednom. Abyste mohli vidět, co jsem s čím zkombinovala a zároveň vypadal outfit pokaždé jinak. Všimněte si, že všude hraje bílké tílko základní prvek, který se pokaždé opakuje. A to i v případě pruhovaného svetříku, který byl druhou vrstvou.

IMG_3383


Sako

Jak vidíte, sako jsem použila v rámci elegantního outfitu stejně jako streetstylový prvek k džínové sukni a teniskám na platformě. Šlo jen o to zvolit doplňky a kalhoty v určitém stylu.  Zatímco lodičky na blokovém potpatku a se zlatým podpatkem ve vínové barvě (Humanic, Lazzarini) dodaly outfitu na eleganci, tenisky na platformě z HM byly cool a krásně dokončily streetstylový příbeh.


Džínová sukně

Džínovou sukni jsem nezkombinovala jen však s teniskami a oversize sakem, ale také s lodičkami. Výsledek posuďte sami, já jen mohu dodat, že jsem se v každém cítila skvěle. V oversizu saku a teniskách nespoutaně a v podpatcích velmi žensky.


Podpatky

Nebudeme si lhát. Podpatky prostě vykouzlí hezčí siluetu, jsou ženštější a co víc, v dnešní době je s klidem můžeme obout i ke sportovnějším kouskům. Jenže kdo by se v nich chtěl potácet po městě celý den. Jde to, ale musíte si vybrat ty správné. Aby vás nikde nedřely,nevyskakovala vám z nich noha a nebyly příliš vysoké tak, abyste v nich vydržely celý den. Já jsem ty mé objevila v HM a miluju je nejen pro jejich design a pohodlnost, ale také pro jejich pestrou barvu, která zvýrazní každý outfit.


Džíny

Znáte jiný kousek s tak dlouhou historií, který by nikdy nevyšel z módy? Já ne. Samozřejmě mluvím  džínách. Džíny můžete dnes kombinovat s čím chcete. Se sakem, svetrem, s podpatky. Můžete jim vdechnout sportovní styl ale i ten sportovně elegantní. Ale ruku na srdce. Džíny by se nikdy neměly nosit na společenské akce typu divadlo, opery, plesy. Nikdy, nikdy, nikdy.


Bílé tenisky

Bílé tenisky jsou pro mě takové džíny mezi botami. Klasika, must-have, která neomrzí a hodí se téměř ke všemu. A když je přirovnávám k džínům, musím zde zmínit i ty společenské akce. I v tomto případě platí totiž stejné NIKDY.


Tmavé kalhoty

Ačkoliv džíny jsou nesmrtelným kouskem, tmavší, jednobarevné elegantní kalhoty se také neztratí. Navíc si je můžete obléci třeba i do divadla nebo na pohovor. Dejte si záležet na tom, aby vám perfektně sedly. To zmanená nikde netlačily, nepadaly nebo aby nebyly příliš dlouhé. Pozornost věnujte i příjemnému (a nejlépe i udržitelnému) materiálu.

Sami vidíte, že skutečně stačí málo (ale nadčasových kousků), abyste vytvořily mnoho pěkných outfitů. Z věcí, které jsem pro vás oblékla, by se dalo vytvořit mnohem, mnohem více outfitů, nicméně doufám, že vám to dá jakousi představu o kombinování jednoduchých kousků, které rozhodně oblečete více než jednou.

podpos

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *