Pastelové barvy


JAK NA BARVY V ZIMĚ

Nádhernou neděli vám přeji. Nevím jak u vás, ale v mém šatníku dlouhá léta převažovala v zimním období černá barva. Nenechte se mýlit, dodnes tuto barvu miluji a myslím si o ní, že je to nejstylovější barva ze všech barev, nicméně jsem se zařekla, že dám příležitost i jiným, světlejším barvám.

Pastelové barvy Pastelové barvy Pastelové barvy Pastelové barvy Pastelové barvy


RŮŽOVÝ ROLÁK Z PIETRO FILIPI

Již na podzim jsem díky spolupráci s českou značkou Pietro Filipi podlehla v jejich butiku výraznému, růžovému svetru s rolákem, na který bych se ještě vloni neodvážila. Ano, klidně jsem ho mohla zkombinovat s jednoduchou černou, ale řekla jsem si, že je na čase trochu si pohrát.

Pastelové barvy Pastelové barvy

A vlastně jsem zjistila, že taková růžová se mimořádně skvěle hodí ke všem základním barvám šatníku, jako je béžová (tuto kombinaci jste mohli vidět na mém Instagramu:.

View this post on Instagram

💋PINK WITH BEIGE💋 Tak jsem se zařekla a přidala do šatníku kromě mých oblíbených basic barev (černá, šedá, béžová), také trochu těch výraznějších. Jako tento rolák z @pietro_filipi. Kromě toho, že v něm zářím na dálku, se krásné hodí ke všem jednoduchým barvám kabátu. Což je za mě velké plus. A jestli chcete být prostě jiné, namixujte třeba růžovou s červenou nebo minutovou, což je teď mimochodem velice trendy barva. Prostě se nebojte zkusit něco nového. Já si řekla, že budu nosit víc barev a zatím se mi to daří. A co vy? Jdete do barev se mnou? . . . #czechstyle #czechfashion #fashionblog #fashionblogger #fashion #pietrofilipi #pink #turtleneck #camelcoat #winterfashion #dailylook #parisianstyle #smile #stylish #ootd #parisianlook #simple #colorful #styled #styling #shopping #woman #czechblogger #czechblog #blogerka #blogerkycz

A post shared by http://WWW.ZEZIVOTAZENY.CZ (@zezivotazeny) on

ale třeba i k šedé barvě, jejíž kombinaci vám ukazuji v dnešním článku

BAREVNÉ ZAČÁTKY

Takže pokud jste v barvách začátečník stejně jako já (a díky mé lásce k černé barvě se to přiznat nestydím), vsaďte zprvu na kombinace se zmíněnými základními barvy, kam tu a tam můžete přimísit i jiné barvy doplňků. Řiďte se svým pocitem. Položte si otázku „cítím se v této barevné kombinaci dobře nebo už ne?“

Pastelové barvy


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

A protože zkombinovat šedou a růžovou nevyžaduje nějakou extra námahu, přidala jsem do svého outfitu navíc světle modrou (do které jsem se tuto sezónu vážně zamilovala až po uší). V tomto modelu jsem ji zakomponovala jen v podobě doplňků, nicméně mám rozhodně v plánu ukázat vám i jiné kombinace, kde tato barva bude hrát prim.

Pastelové barvy

Růžový rolák Pietro Filipi
Růžový rolák Pietro Filipi

MĚJTE KRÁSNÝ DEN.

ZE_ZIVOTA_ZENY


ČLÁNEK VZNIKL SPOLUPRACÍ SE ZNAČKOU PIETRO FILIPI

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *