Když jsem si onehdy dělala na svém Instagramu průzkum, zjistila jsem, že mnoho z vás touží po novinkách i na poli přírodní kosmetiky. Přírodní kosmetice, která je tvořena ze složek přírodního původu propadá čím dál více žen, a není se čemu divit. Asi všichni se shodneme, že pokud je nějaký trend dobrý, pak je to právě tento.

Prirodni_kosmetika_Care_Medica


Přírodní kosmetika s výtažky z bylin, vitálních hub a aktivních přírodních látek

Proto bych vám v mém dnešním článku ráda představila přírodní kosmetiku CareMedica, kterou zakoupíte v online obchodu Obchod Čínské Medicíny (obchodcinskemediciny.cz).
Tato kosmetika obsahuje ty z nejkvalitnějších výtažků z bylin, extrakty z vitálních hub a aktivní přírodní látky. Když jsem kosmetiku obdržela a nejprve (jako všechny produkty, které dostanu k testování) ji nanesla na hřbet ruky jako první jsem zkusila denní krém pro suchou a citlivou pleť (zde), po deseti minutách bylo místo, na které jsem krém nanesla hebké, vyhlazené a krásně jemné! Taková rychlost (zejména u přírodních produktů, kdy výsledky trvají delší dobu) mě totálně dostala!

Prirodni_kosmetika_CareMedica


Řada pro suchou a citlivou pleť, proti vráskám a pro omlazení

Z řady produktů, které přírodní kosmetika CareMedica obsahuje jsem si k testování vybrala kosmetiku, která se hodí pro mojí pleť, tedy produkty pro suchou a citlivou pleť v přírodní kvalitě. Jmenovitě denní a noční krém pro suchou a citlivou pleť, sérum proti vráskám a oční krém pro omlazení a vyhlazení vrásek.

Prirodni_kosmetika_CareMedica


 
Od 99, 32 % složek přírodního původu

Všechny krémy, tedy denní, noční i oční se nanášejí pomocí pumpičky. Pumpičky na krémech mám velmi ráda, protože se prsty zbytečně nedotýkají většího množství krému, než se na pleť finálně nanáší. Jinými slovy je takové nanášení daleko hygieničtější a do krému se tak nemají šanci dostat žádné bakterie. Jediné sérum proti vráskám se nanáší kapátkem, jelikož je jeho konzistence tekutá. Krémy mají velmi příjemnou a vláčnou až hutnější konzistenci, která však pleť nezanáší, ale umí ji příjemně zhydratovat. Sérum na vrásky (tady) je oproti krémům víc „olejové“, ale ani to pleť nezanáší a neucpává. Všechny produkty, které jsem zkusila mají samozřejmě takovou tu přírodní, bio vůni, jelikož kosmetika neobsahuje žádné přidané „vonné látky“.
Noční a oční krém obsahují 99, 38 % složek přírodního původu, denní krém a sérum proti vráskám celých 99, 32 % složek přírodního původu. Všechny výrobky vychází z bylinných tradic, jsou dermatologicky testované a ohleduplné k přírodě.

Prirodni_Kosmetika_CareMedica


Denní přírodní krém pro suchou a citlivou pleť

Denní krém obsahuje houbu reishi (podrobnosti o jejich léčivých a pozitivních účincích se dočtete zde), shitake, mandlový a makadamiový olej i pantehenol. Zatímco u oleje i panthenolu zhruba víme, jaké jsou jejich pozitivní účinky, to že vyživují, chrání před vysoušením, zklidňují i zjemňují, u hub možná tápeme.
Houba reishi má anti-aging účinky, což znamená stará se o to, aby pokožka nestárla. Houba shitake zase pokožku chrání a regeneruje ji. Panthenol navíc navrací pleti přirozenou rovnováhu.

Denni_Krem_Prirodni_Kosmetika_CareMedica


Noční přírodní krém pro suchou a citlivou pleť

Noční krém  obsahuje kromě houby reishi, shitake a mandlového oleje také bambucké máslo. Které pokožku, jak asi víme, zjemňuje, zvláčňuje, vyhlazuje a pomáhá při regeneraci. Mimoto pomáhá při regeneraci pleti a také působí proti vlivům, které způsobují stárnutí pleti.

Nocni_Krem_Prirodni_Kosmetika_CareMedica

Oční krém pro omlazení a vyhlazení vrásek

Oční krém, na který v péči o pleť často zapomínáme, obsahuje mimo houbu reishi i jojobový olej, který reguluje množství kožního mazu, jehož má pokožka kolem očí nedostatek. Kromě toho udržuje pružnost pokožky a brání vzniku vrásek. Třetí složkou očního krému je extrakt z mořských řas, který redukuje vznik vrásek a vyhlazuje již vzniklé.

Ocni_Krem_Prirodni_Kosmetika_CareMedica


Přírodní sérum na vrásky

Sérum na vrásky, které by mělo být nedílnou součástí každé péče o pleť, obsahuje kromě hub reishi a shitake důležitý výtažek z kozince. Ten působí proti volným radikálům, zvyšuje pružnost pleti, odolnost i její pevnost. Kromě toho pleť projasňuje a redukuje výskyt malých vrásek. Po čtyřech týdnech užívání tohoto séra proti vráskám by měla pleť vypadat zdravěji.

Serum_Na_Vrasky_Prirodni_Kosmetika_CareMedica


Další produkty z řady přírodní kosmetiky CareMedica

Kromě řady pro suchou a citlivou pleť, obsahuje kosmetika také produkty pro normální až smíšenou pleť, dále pleťovou vodu, ale třeba i vyživující šampón, vlasový kondicionér či masku na vlasy (prohlédněte si ji zde). Pokud tedy preferujete výhradně přírodní péči, kosmetika CareMedica může být pro vás skvělou volbou.

Prirodni_Kosmetika_CareMedica Prirodni_Kosmetika_CareMedicaSpolupráce s Obchodem Čínské Medicíny

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *