Jestli něco používám téměř stejně často jako zubní kartáček, pak je to právě holítko. Do ruky se mi tentokrát dostaly holítka značka BiC Miss Soleil Sensitivie z drogerie Rossmann, o kterých (a nejen o nich) vám dnes chci napsat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Holítka BiC Miss Soleil z drogerie Rossmann

Dopředu musím říct, že nejsem příznivce suchého holení, tedy holících depilátorů, apod. Nohy, intimní partie a podpaží si ráda holím ve vaně, na mokro a s pěnou. Podpaží a intimní partie si holím každý den, nohy cirka obden. To jen, abyste věděli, s jakou intenzitou holítka používám a proč mi na jejich kvalitě záleží.

Bic_Miss_Soleil_drogerie_Rossmann

Docela často se mi stávalo, že jsem po použití některých značek měla pokožku zčervenalou, svěděla mě, rozšířili se mi póry a celkově byly všechny holítkem dotčené oblasti, (a tím pádem i já :-)) podrážděné. Značku BiC Miss Soleil Sensitivie používám již nějaký týden a musím říct, že jsem velmi spokojená. Technické provedení holítka jsem vám sepsala v bodech dole, to jen abyste věděli, v čem spočívá jejich kvalita. Já vám však do mého textu raději napíši vlastní zkušenosti.

Bic_Miss_Soleil_drogerie_Rossmann Bic_Miss_Soleil_drogerie_Rossmann


Moje zkušenost s holítky BiC Miss Soleil Sensitivie

Jdeme na to. Když se holítko značky BiC Miss Soleil Sensitivie dotklo mojí pokožky, skoro jsem to necítila. Sklouzlo se po mojí noze, jak kdyby po ní spustila hedvábný šátek (nepřeháním). Holítko se mi navíc velmi příjemně a dobře drží, neklouže mi z ruky (i to se mi u jiných stávalo). Hezky vypadá, můžete ho mít v zelené nebo růžvoé barvě (obě jsou stejně kvalitní :)) Co mě ale obzvlášť potěšilo, a co se vám může zdát jako banalita, ale pro mě je důležité je víčko na holítko. Mnoho holítek lze uzavřít takovým tím nacvakávacím víčkem, které chrání břitvy od otupení. Nebo jsou ochranné uzávěry nasouvací, ale z nějakého důvodu to vždy lze nasunout jen jedním směrem. To se mi s mokrými rukami vždycky dělalo špatně, víčko mi vyklouzlo a někam se ztratilo. Holítko BiC Miss Soleil Sensitivie používám již nějaký třetí týden … a víčko stále mám. Je nasouvací jedním směrem, což je patrné, protože z druhé je uzavřené a já se tak těším z ostrosti břitev každý den. Za mě jsou holítka BiC Miss Soleil Sensitivie a jsem ráda, že mám doma v zásobě další tři. Až mi dojdou, jsou mé kroky do Rossmannu, kde lze holítka zakoupit, jisté.

Bic_Miss_Soleil_drogerie_Rossmann

 – BiC Miss Soleil Sensitive má:
3 pohyblivé břitvy, které se skvěle přizpůsobují konturám
Lubrikační pásky s aloe vera & vitamínem E pro krásně hladké oholení
Otočnou hlavici, která  perfektně následuje křivky těla
Velmi pohodlnou rukojeť pro příjemné držení holítka

Shower Mousse od DOVE

A když už mluvím o holení, využiji situace a dávám rovnou tip i na pěnu. Jak víte, miluji multiprodukty, které lze použít na víc věcí. Proto mě nadchla sprchová pěna od DOVE, konkrétně jejich originální vůně, kterou lze tedy využít jako sprchový „gel“ a pak i jako „pěnu na holení“. Doporučuji taktéž všemi deseti, určitě zkuste. Je jemná, krásně se roztírá a opravdu nádherně, nádherně voní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchová_pěna_DOVE


DOVE BABY Night Time s heřmánkem

No a když už hovořím téměř o celém procesu ve vaně či sprše, musím zmínit i čím se teď mažu po. Zmiňovala jsem se o tom již na mém Instagramu, ale nedá mi to a napíšu to ještě sem. Momentálně totiž ujíždím na tělovém balzámu DOVE BABY Night Time s heřmánkem, tedy primárně určené miminkům a dětem. A je to naprosto boží. Krásně voní, lehce se roztírá a navíc v koupelně šetřím místo (místo dvou produktů, pro holky a pro mě) máme jeden dohromady, což nejvíc oceňuje můj muž minimalista :)

Baby_Dove_Night_Time Baby_Dove_Night_Time

 


#ad

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *