IMG_3616


DŽÍNY A PODPATKY

Krásnou neděli všem. Kdysi se lodičky nosily pouze k elegantním kouskům. Nevím, jaká byla první reakce okolí, když si ženy začaly obouvat podpatky k džínům, nicméně vám řeknu, jak se v podobných kombinacích cítím já. MILUJU TO!

IMG_3588


NESMRTELNÁ KOMBINACE

Je pravda pravdoucí, že kombinace modrých džínů a bílého topu je nesmrtelná. Na každém vypadá trochu jinak, ale většinou všem sluší. Je to něco, co vás pro samou jednoduchost neomrzí. Přesto se k této kombinaci snažím přidat něco s jiskrou. V tomto případě to jsou mé oblíbené růžové lodičky se zkříženým páskem. Ten je jednak praktický, protože nohu příjemně drží a jednak dělá botu zajímavější.

IMG_3611


ROVNÝ STŘIH

Hlavně v létě mám raději volnější či rovné střihy kalhot. Cítím se v nich volnější, svobodnější, a tak nějak nepřilepená :-). Dolní části (jako i v tomto případě) ráda ohrnuji, jednak protože jsem malá a všechny kalhoty jsou mi dlouhé, a za druhé, protože se mi to prostě líbí :)

IMG_3593


NEOTŘELÝ STYL

Je to prostě ideální kombinace na dny, kdy fakt nevíte, co na sebe, ale úplnou klasiku také nechcete. V tom případě přicházejí na řadu doplňky v podobě barevných botiček, kabelek, šátků (které jsou uvázat téměř kamkoliv  na cokoliv (místo pásku, na jedno poutko u džín, na kabelku, klidně i kolem nohy, pokud se odvážete nebo na hlavu).

IMG_3617

Outfit: Vše HM

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *