COVER

Outfit na hřiště

Krásnou neděli vám přeji. Když jsem minulý týden jela z práce vyzvednout si dceru ze školky, všimla jsem si, že každá druhá maminka má na sobě outdoorové boty a vytahanou mikinu. Jaká škoda. I maminky přece mohou vypadat k světu, aniž by chodila na hřiště v podpatcích nebo trávila před zrcadlem hodinu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Dvacet minut pro sebe

Ranní příprava do zaměstnání se vším všudy mi trvá hodinu. S kávou, sprchou, obhospodařením dcery, make-upem i oblékáním a kolikrát i malým úklidem. Proto si myslím, že každá žena si dopoledne najde dvacet minut, aby se přiměřeně oblékla i namalovala, i když jde jen na hřiště nebo malý nákup.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Doba sportovní

Zcela chápu, že se maminkám na mateřské nechce oblékat do elegantních kalhot nebo nepraktických šatů. Žijeme však v době sportovní a tenisky se dnes nosí skutečně kamkoliv (i když proti divadlům a kulturním událostem, svatby nevyjímaje mám výhrady), tudíž proč toho nevyužít.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Místo džínů

Jako maminka na mateřské jsem se docela často vyhýbala i džínům, ve kterých jsem se cítila stísněně. Raději jsem dávala přednost volnějším kalhotám, ve kterých jsem se mohla ohýbat, zvedat dceru a přeženu-li to, lézt po čtyřech po pískovišti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Víceúčelový svetřík

Propínací svetřík se vám bude hodit na hřiště, ale využijete ho klidně i do města. Je to kousek, který se neztratí. Ten můj mám pátým rokem a není na knoflíčky, nýbrž je zavinovací.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Bílé tenisky

Neznám univerzálnější obuv, než jsou bílé tenisky. Pokud sledujete moje OOTD na Instastories (@zezivotazeny), víte, že jich mám hodně 😊. Ty kožené si klidně dovolím vzít (za suchého počasí) i na hřiště s pískem, neboť je pak stačí jen opláchnout a jsou zase jako nové. Plátěné nosím jen v případě krásného a letního počasí a vždy se ráno přesvědčím, že mě nepřekvapí žádný déšť. A když překvapí, šoupnu je na třicet minut do pračky a nechám uschnout. Ostatně to stejné dělám jednou za čas se všemi teniskami.

Tak maminky, pěknému oblečení zdar a outdoor nechte výletům do kopců.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Outfit: Svetřík Zara, Kalhoty Bersha, Tenisky HM

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *