Krásný den vám přeji. V poslední době se miluju o svoji pleť starat víc, než kdy předtím. Je mi líto, že jsem víc času nevěnovala této starosti již dávno. Dnes je mi totiž jasné, že krásný make up není jen o makeupu a nových produktech, ale také (a možná hlavně) o péči.

PLEŤOVÉ MASKY BIOVENE_ROSSMANN


PÉČE O PLEŤ

Mezi péči o pleť pak nepočítám pouze používání denního, nočního a očního krému, ale také důkladné čištěyní pleti, peelingování pokožky i rtů či používání masek.  A právě jim bude věnován dnešní článek.

Y


PLEŤOVÉ MASKY ZNAČKA BIOVENE Z DROGERIE ROSSMANN

V rámcI spolupráce s drogerií Rossmann jsem totiž měla možnost vyzkoušet zatím 3 typy masek od katalánské značky Biovene, a to peel-off masku s hydratačními účinky, čistící masku s aktivním uhlím a masku určenou na noc. Protože preferuji spíše masky, které se smývají vodou, nejraději používám masku čistící a masku přes noc.

PEEL-OFF MASK

Peel off maska je skvělá, ale má citlivá a jemná pleť preferuje spíše masky, které na pleti nezasychají a následně se nemusí slupovat. Nicméně si ji ráda dávám třeba jen na čelo, které v v zimě „trpí“ kvůli nošení čepic (mám ho pak vysušenější) a celkově na něm mám hrubší místa než třeba na tvářích, kde je má pleť naopak velmi citlivá a jemná. Tato maska vám sedne, pokud máte pleť s ucpanými póry nebo trpíte na černé tečky. A protože se nanáší na třicet minut, znamená to třicet minut relaxu v klidu pro vás. Bez diskuze 😊 Stejně nemůžete mluvit 😊

peel off mask

LUMINIZING CHARCOAL MASK

Druhou pleťovou masku, kterou jsem zatím měla možnost vyzkoušet, byla devadesáti sekundová hřejivá maska s  uhlím, která pleť čistí. A když píšu hřejivá, tak pořádně. Hned po nanesení (doporučuji menší množství) vás maska pleti okamžitě začne hřát. Po 90 sekundách se maska omývá vlažnou vodou. Maska je skvělá na otevření a vytažení nečistit ze znečištěných pórů. Já doporučuju ihned po smytí nanést sérum a krém, které používáte. Pleť je totiž může lépe absorbovat a produkty tak budou mít větší efekt a navíc vám po zahřátí pleti pokožku zase krásně zklidní. Navíc je maska vyrobena z 96 procent z přírodních ingrediencí.

Luminizing Mask

AQUA SLEEPING MASK

Velmi, opravdu velmi jsem si oblíbila noční pleťovou masku, která se nanáší na jakýkoliv noční pleťový krém, který zrovna používáte. Před spaním jednoduše masku na krém nanesete a ráno vás čeká pleť hebká jako dětská prdélka, a to nepřeháním. Ráno zbytky masky jednoduše smyjete vlažnou vodou a pokračujete v péči, na kterou jste zvyklí. Moje zkušenost byla taková, že jsem masku nemusela snad ani smývat, protože ji moje žíznivá pleť přes noc vypila do dna. Pleť však zůstala krásná, vypnutá, uvolněná a na dotyk velmi hladká. Je určena pro všechny, kteří potřebují pleť zvlhčit a hydratovat. Což teď v zimě potřebuje nejspíš každý z nás. Za mě je to nejlepší maska od Biovene.

Aqua Sleeping Mask

MAGNETIC MASK

Po porodu na mě v koupelně čeká ještě magnetická pleťová maska, na kterou jsem tuze zvědavá, protože se skutečně jedná o masku, kterou odstraňujete za pomocí magnetu. Nechávám si v ji v šuplíku „za odměnu“ a bude to můj retreat až se vrátím z porodnice. Nejdřív se tam však musím dopravit. Tak mi držte palce, docela bych to už brala 😊

OLYMPUS DIGITAL CAMERAy


Článek vznikl díky spolupráci s drogerií Rossmann

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *