OLYMPUS DIGITAL CAMERA


BARVY PODZIMU

Krásnou neděli vám všem. Jaký materiál máte spojený s podzimem? Já jednoznačně semiš a broušenou kůži. Hladký semiš mi připomíná krásné babí léto a broušená kůže zase dny, kdy je podzim nevlídný a ostrý.  A samozřejmě nesmím zapomenout na vlnu, kterou vytahuji hned s prvním podzimním dnem 😊

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ODSTÍNY HNĚDÉ

Už s prvním zářím mám chuť na všechno hnědé, bordó či žluto-oranžové, prostě na ty pravé podzimní barvy. Ačkoliv jsou prý letos v módě barvy zářivé, mě nechávají chladnou (až na moji žlutou pláštěnku Petit Beteau, o které budu psát někdy příště). Já jsem věrná svým barvám podzimu. Svým odstínům hnědé.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


KAPITÁNSKÁ ČEPICE

Styl kapitánské čepice pro mě není pouze aktuálním trendem, nýbrž něčím, co se mi líbí od doby, kdy jsem si oblíbila pařížský šarm a tamní módu. Jestli je Pařížanky skutečně nosí, nevím. O takových baretech se prý tvrdí, že ne. Možná jsme si vytvořili v našich hlavách jen další zkreslený obrázek, . Ale i kdyby…
Jak to však s mou velikostí bývá, dlouho jsem po takových čepicích koukala marně. Všechny kapitánské čepice, na které jsem kdy narazila, mi byly velké. S tím, jak jsou teď ovšem trendy, se objevily i velikosti XS, což mě velmi těší. Takže k něčemu přeci jen ty trendy dobré jsou. No a na rozdíl od mnoha, já vím, že ty svoje tři, které mám (dvě jsem si pořídila letos a na jednu tmavě modrou jsme narazila čistě náhodou již před dvěma lety), budu nosit hodně dlouho.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


JEDINĚ VLNA

Pokud bych za něco na podzim a zimu dala ruku do ohně, byla by to vlna. Vlněný kabát, vlněné ponožky, vlněná šála. Za prvé je to přírodní materiál a za druhé krásně zahřeje. Na rozdíl od polyesteru, který možná na oko dobře vypadá, nicméně v zimě vám moc nepomůže. Já mám zatím hnědou a černou, nicméně mám zálusk ještě na šedou. Ale všeho dočasu. Nemusím mít hned všechno najednou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Čepice, bundička a kalhoty – H&M, Svetr – Camaieu, Boty – Everybody (Salamander), šála – Selected Femme (Zoot) Kabelka Longchamp – (Slow Bazar)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis

 

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *