Nová sezóna si žádá nové boty, obzvláště, co se dětí týče. Pro nás dospělé ženy platí, že pokud si kupujeme kvalitní obuv, nové boty spíše radostí než nutností. Ať tak či onak, chtěla bych vám v dnešním článku ukázat, jaké boty jsem na podzim vybrala holkám a nebudu lhát, i sobě.

Podzim_CCC_Lasocki_Rodina


Životní styl maminky

Ruku na srdce, díky jinému životnímu stylu, než jaký jsem měla před dětmi, kladu dnes na obuv úplně jiné nároky. I když mi v botníku boty na podpatcích zůstaly, už jich možná není většina. Jako maminka na rodičovské dávám teď přednost kvalitní kožené obuvi, která zároveň neztrácí styl a šmrnc. Chci, aby mi byla příjemná, ale také abych v ní hezky vypadala, ať už jsem s holkami nebo bez nich. A přesně takovou představu splňuje značka Lasocki v obuvi CCC.

Podzim_CCC_Lasocki_Rodina


Podzim je tu

Září pro mě byl vždycky měsíc, kdy se kupovalo nové vybavení na podzim a zimu. Ať už jsem dostávala jako dítě nebo teď, když ho pořizuji holkám. Jako mamince mi nejvíc důležité přijdou právě boty. Nějakou tu mikinu i kalhoty, dlouhé tričko s rukávem přeci jen holky mají i během léta. Z teplejších kotníčkových bot však obě holky během těch několika teplejších měsíců, kdy je nepotřebují, vždycky vyrostou. Letos jsem si říkala, že s koupí nebudu otálet, a pořídila sobě i holkám během kotníčkové boty během dnů Marianne. A dnes, když koukám na předpověď s devíti stupni nad nulou, jsem za včasnou přípravu obuvi na podzim teda dost ráda!

Podzim_CCC_Lasocki_Rodina Podzim_CCC_Lasocki_Kids


Jaké boty vybírám pro Lilly a Esterku?

Zatímco Esterce, které bude šest, jsem pořídila pevné dětské kotníčkové, kožené boty Lasocki s kožíškem a zapínáním na suché zipy zepředu nebo na postranní zip, Lilly dostala velmi lehkou a pružnou obuv stejné značky, která se lehce přizpůsobí malým nožičkám a nesevře je jako korzet (botičky se dají úplně ohnout, viz. fotka níže), ale zároveň jsou zateplené.

CCC_Lasocki_Kids

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CCC_Lasocki_Kids
V obou případech jsem volila holčičí barvy v pudrově růžových odstínech, které před prvním nazutím ošetřím a naimpregnuji tak, aby byly ještě víc voděodolné. Na výběr máte v CCC ale daleko víc typů i barev, já si potrpím na světlejší holčičí odstíny, a to i za cenu, že je častěji čistím 😊.

CCC_Lasocki_Kids CCC_Lasocki_Kids CCC_Lasocki_Kids


Jaké boty vybírám sobě?

Pro sebe jsem si pořídila nádherné kožené kotníčkové boty Lasocki v hnědé barvě s rozvrásněnou podrážkou, která mi tak zajistí komfort na procházkách s kočárkem ale zároveň splňuje mé nároky na stylovou obuv. A nejenže se hodí k zelené parce sportovnějšího vzhledu, lehce se dají zkombinovat i se sakem, což zase uvítám během dnů, kdy si dělám volno a vyrážím do města sama. Jednoduše řečeno, byla to láska na první pohled.

CCC_Lasocki_Zeny

Podzim_CCC_Lasocki_Rodina


Spolupráce s CCC

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *