Podzim je tu v plné jeho síle. Nad šedivém nebi se prohání mraky, ze kterých někdy sprchne jen občas a někdy z nich prší celý den. Když oblohu prozáří slunce, všichni pookřejí. Jakoby mraky určovaly naší náladu a slunce nám dodávalo energii a naději, že zase bude všechno dobré. Vždyť i ono svítí, i když je schované. Vždyť i ono nám ukáže svou zlatou záři, i když v to už ani nedoufáme. A přesně proto mám ráda podzim. A módu na podzim, která umí být stejně pestrá.


Saka, džíny a hnědé kotníčkové boty

Kombinace těchto tří kousků je nesmrtelná. Nosí se teď a bude vždy. Osobně mám k džínům, zejména těm modré barvy, raději hnědou obuv. Obě barvy se hezky doplňují a celkově pak není outfit taková „nuda“. Sak mi doma visí mnoho, většinou jednobarevná, která se tak hodí k většímu množství kousků z mé skříně. Ze vzorovaných vlastním dvě kostkovaná, a to v šedé a hnědé barvě. I ta jsou na podzim jako dělaná.

Sako a džíny – Promod (džíny jsou typ Gaspard)
Boty – CCC; Lasocki

Podzimni_Trendy_2020 Podzimni_Trendy_2020


Černé džíny a košile

Samozřejmě mám dost často náladu na něco víc odvázanějšího než je sako. Hodně se mi líbí kombinace džínové košile, černých džínů a v tomto případě černé kotníkové obuvi, která se k takovému outfitu hodí daleko lépe než hnědá. S outfitem košile si v tomto případě můžete hrát, klidně můžete sáhnout po vzoru s tolik známou černo-červené kostkou, kterou mnoho z nás nosilo už na základní škole.

Černé džíny –  Zara
Košile – HM
Boty – CCC; Lasocki

Podzimni_Trendy_2020 Podzimni_Trendy_2020


Sweater Weather a tenisky

Pokud hledáte něco mezi těmito dvěma outfity, něco, co je sportovní, ale zároveň šmrncovní, trochu řízlé elegancí, sáhněte po objemnějším svetru, skinny džínách a teniskách. Přidat můžete i stylovou čepici, já nedám dopustit na kapitánku, která je nejen trendy, ale i praktická, když prší (hlavně, když jako já chodíte téměř kamkoliv s kočárkem a deštník už nepoberete).

Černé džíny –  Promod (Gaspard)
Svetr a kapitánka – HM
Boty – CCC; Lasocki

Podzimni_Trendy_2020 Podzimni_Trendy_2020


Maxi sukně, svetr a kozačky

No a nakonec přináším inspiraci na krásný podzimní outfit, který je plný ženskosti. Kozačky a maxi sukně, která je díky svým kostkám a hřejivému materiálu ztělesněním podzimu. Stačí přidat béžový svetr (mimochodem bez něho se na podzim a v zimě neobejdete; hodí se ke všemu!) a podzimní outfit je na světě!

Sukně a svetr – HM
Boty – CCC, Lasocki

Podzimni_Trendy_2020 Podzimni_Trendy_2020 Podzimni_Trendy_2020


Se značkou CCC spolupracuji dlouhodobě

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *