OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PODZIMNÍ DOPLŇKY

Nádherný den vám všem. Jaký je váš nejoblíbenější podzimní doplněk? Za mě je to rozhodně šátek, šála a klobouk. Když šátek, tak hedvábný, a když šála a klobouk, tak z vlny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JAK SI ZPŘÍJEMNIT PODZIMNÍ DNY

Všechny tyto doplňky se dají krásně zkombinovat s ostatními podzimními kousky, ve kterých bude každý chladný den stát za to. Každý den má totiž něco do sebe. Na tom nejupršenějším dni v roce je skvělé přijít domů a zahřát se horkou čokoládou (já si dělám kakao, kde si rozpustím devadesáti a více procentní Lindtku). Dny, kdy aspoň za okny vypadá, že teploměr určitě přesahuje dvacet pět stupňů stojí za procházku. Ať už je venku sychravo nebo úplně jasno, podzim je ve vzduchu cítit svou čerstvostí, ostrým vzduchem, který v nose pálí a nenechá vás vyjít ven jen v tričku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PODZIMNÍ KOMBINACE

Na řadu přichází saka, pod která oblékáme roláky, svetry nebo klasické košile. Kombinace hnědého saka s dvouřadým zapínáním a modré proužkované košile byla, je a bude vždy nadčasovou záležitostí. Zejména modrou košili využijete celoročně. Na jaře se skvěle hodí k chino kalhotám, v létě zase k bílým džínům, v chladnějších měsících budou jejich praktickým společníkem tmavomodré džíny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S ČÍM ZKOMBINOVAT

Botičky můžete volit dle nálady. Trefou do černého bude obuv zemité barvy, která se nebude bít s celkovým dojmem podzimního outfitu. Pokud počasí dá, pěkné budou mokasíny. V mírně chladnějších dnech vám bude tepleji v polobotkách a podzimní plískanice zas můžete přečkat v ankle boots, tedy v kotníčkových botách.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

VÍTR VANE MĚSTEM, PO KOSTKÁCH ŽENE KLOBOUK

Není typičtější sezóny pro nošení vlněných klobouků. Vlna zahřeje, a vlasy pod ním nedostanou tolik zabrat jako pod čepicí. I když upřímně, to mně je zcela jedno. Miluju klobouky, čepice, čelenky…, prostě vše, co zahřeje, a navíc dodá outfitu šmrnc.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Klobouk – Luke (Nila Store), Sako – Mango, Košile a Džíny H&M, Boty – Selected Femme (Zoot)

A co vy a klobouky? Ano či ne?

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis

 

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *