Začalo nám září. Někdo se na něj těšil, někdo ne. Já moc! Sice nás čekají podzimní plískanice a doma zase budeme trávit o trochu více času než v létě (a doufejme, že to tentokrát bude opravdu jen kvůli počasí), o to víc se ale zase budeme moci soustředit na sebe a odpočívat.

Basilur_čaje_ovocné čaje_Mixtee

Ze všeho nejvíc jsem se na konci srpna těšila na režim. Doma rozdováděné holky a já už pomalu ztrácela sílu vymýšlet dvakrát denně program, abych je zabavila. Viděla jsem, jak moc Esterka potřebuje usednout do školní lavice a zapojit nové části mozku (v listopadu jí bude 7) a Lilly potřebuje mezi kamarády do školičky. Zatímco ony večer měly snad nejvíc síly z celého dne, já padala únavou. Vysloveně jsem se těšila až si lehnu do postele a deset minut na to usnu, kniha, ne-kniha – a to čtu fakt moc ráda!

Basilur_čaje_ovocné čaje_Mixtee


Podzimní plán

Na podzim jsem se zařekla, že se jednak nepřestanu hýbat. Díky celé té situaci kolem pandemie jsem se doma naučila pravidelně cvičit, takže by to snad neměl být problém. Dvakrát do týdne mám v plánu dát si vanu a večer dvě deci mého oblíbeného červeného vína maximálně v šest hodin naposledy. Wish me luck! Pak už chci pít jen bezkofeinový čaj, který mému tělu nedodá žádnou povzbuzovací látku a nenabudí ho na další aktivitu. Jak jinak než čaje z http://www.caje-mixtee.cz.

Basilur_čaje_ovocné čaje_Mixtee
Mix-Tee mám na to teď ovocné parťáky v podobě ostružiny & černého rybízu a jahody s malinou, který mi k mému předsevzetí dopomáhají. A že je to pro mě velké předsevzetí, vám, pokud sledujete můj Instagram, říkat nemusím. Kvalitní a dobré víno prostě miluju, obzvlášť červené a obzvlášť večer u knihy, když je v celém bytě ticho a moje myšlenky nepřerušuje žádné „mami“.

ostružiny & černý rybízZDE
jahoda s malinou: ZDE

Basilur_čaje_ovocné čaje_Mixtee

Co se podzimu týče, těším se hlavně na to, až si večer po celém dni zalezu do postele pod teplou peřinu s mým Basilur čajem bez kofeinu a budu si číst. Na co se na podzim těšíte vy?

Basilur_čaje_ovocné čaje_Mixtee


Dlouhodobá Spolupráce s http://www.caje-mixtee.cz // Mix-Tee

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *