Krásný čtvrteční večer. Týden se chýlí ke konci a já jsem pro vás konečně sepsala zážitky z mého vídeňského press tripu s Humanicem.

press trip

Press trip s Humanicem do Vídně

Ačkoliv si ráda eventy a různé akce (a vlastně tak nějak všechno v mém životě) plánuji, byla jsem za tuto super rychlou akci ráda. A to hned z několika důvodů.
Jakožto milovník kávy a dortů, Vídeň prostě zbožňuji. Mohla bych po kavárnách vysedávat hodiny, popíjet mé oblíbené maxi latte, číst si a pozorovat lidi kolem klidně každý den. A nejen proto jsem se na Vídeň těšila. V době, kdy nám vrcholí sezóna podzim/zima, je příjemné nechat se pomalu vnést do teplého jara a léta, hlavně co se bot týče. Už aby!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vídeň, má Vídeň

Prorože představení kolekce Humanic pro sezónu jaro/léto 2018 začínalo až v pět hodin odpoledne, a my jsme do Vídně vyrazily už v 10 hodin ráno, měly jsme čas trochu si město užít. Poté co nás pan řidič vysadil, přijaly jsme pozvání na oběd v podobě vídeňského řízku s tamním bramborovým salátem, který mi chutná daleko víc než tradiční český. Ještě, že jsem si letos nedávala žádná předsevzetí zdravého stravování.
Následoval rozchod, který mě zavedl kam jinam než … do kavárny.

Jelikož se akce konala v hotelu Sofitel, jenž se nachází v ulici Praterstrasse, zamířila jsem rovnou tam. Ulice kolem Katedrály sv. Štěpána mám beztak prošláplé, takže bylo rozhodnuto. K mé radosti jsem hned pár metrů za hotelem našla krásnou kavárnu, Cafe Ansari, kde jsem si na pár momentů vychutnala deci a půl červeného vína, nasála zdejší kavárenskou atmosféru a vydala se směr Humanic.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Inspirace Gucci

Kolekce, kterou řetězec Humanic připravil na sezónu jaro/léto 2018 bude velmi výrazná, třpytivá a barevná. Designéři čerpali inspirace u velkých módních domů, jakým je například Gucci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Karl Lagerfeld

Kromě svých privátních značek nabízí Humanic svým zákazníkům také exkluzivní značky jako jsou GUESS, Calvin Klein nebo Lui Jo. Překvapením pro mě byla značka Karl Lagereld, která však zatím v rámci řetězce Humanic není na české trhu dostupná. Uvidíme, kdy si ji budeme moci koupit v Humanicu i my.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z Rakouska do Německa

Během představení kolekce se servírovaly koktejly, vína i tapas, takže o nás bylo postaráno výtečně. Nicméně přes veškerou zábavu nás čekala ještě čtyřhodinová cesta domů, která naštěstí utekla vcelku rychle. Do postele jsem se dostala daleko po půlnoci, přičemž jsem druhý den vstávala v pět, abych mohla odjet směr Německo, kde jsem následující tři dny vybírala kolekci jaro/léto 2019 pro Pumu (ale o tom zase příště). Byla jsem však ráda, že jsem se mohla představení kolekce SS18 zúčastnit, a jsem zvědavá, co na ni řeknete vy.

podpis

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *