Když jsem dostala nabídku spolupracovat s přírodní kosmetikou značky KNEIPP, byla jsem nadšená. Ještě, než jsem značku KNEIPP odzkoušela, se totiž stihla dotknout mého srdce. Čím?

Studená voda z Dunaje

Když jsem si přečetla, že „životní příběh Sebastiana Kneippa (zakladatele této značky) je úzce spjat s jeho filozofií celostní medicíny“, zajásala jsem, protože právě celostní medicína je něco, čemu věřím. Bylo to onemocnění tuberkulózou, které Sebastiana Kneippa přimělo podstoupit nejrůznější léčebné metody. A když nakonec nemoc porazil tím, že se poléval studenou vodou z Dunaje, podnítilo to jeho vědeckého ducha.“ Právě toto jsem totiž příběhy lidí, které miluji. Tento zajímavý příběh si můžete přečíst i na webových stránkách značky Kneipp ZDE

kneipp
Sebastian Kneipp
Filosofie Sebastiana Kneippa

je založena na 5 pilířích, jimiž jsou voda, rostliny, pohyb, strava a rovnováha. A právě na těchto pilířích stojí značka KNEIPP dodnes. I proto je mi značka tak blízká. Filosofie, která provází můj život, je totiž obdobná. Co je důležité zmínit, je téma kvality této značky, čímž je hlavně prvotřídní kvalita rostlinných surovin jako základ produktů. Výrobky jsou ponechávány v co nejpřirozenějším stavu a vyrábí se stejnou péčí jako by to byly léčiva, ačkoliv se jedná o koupelovou nebo tělovou péči.

kneipp pilire

Kosmetika Kneipp je přírodní a nikdy se netestovala na zvířatech. Vysokou prioritou zůstává ochrana přírody a bezpečnost práce. Tento závazek dokládají četné certifikáty, které pravidelně potvrzují nezávislí znalci.

Certifikáty kvality výrobku

Povolení výroby léčiv (Ochsenfurt-Hohestadt)
Povolení výroby léčiv (Heidingsfeld)
Zajištění bezpečnosti potravin: FSSC 22000
Certifikáty pro oblast biologie a ekologie
Zelené osvědčení: Green Brands
Osvědčení o kvalitě Ecocert pro přírodní kosmetiku

KNEIPP PRIRODA

Po odzkoušení mnoha výrobků přírodní kosmetiky Kneipp jsem měla jasno na sto procent. Se značkou KNEIPP vás musím seznámit.
Protože:
Jedná se o přírodní kosmetiku s certifikátem Ecocert
S filosofií značky Kneipp se sama ztotožňuji
Nabízí produkty, které běžně používám
A cenově je velmi dostupná
= sečteno podtrženo, prostě paráda.

V následujících článcích věnované značce KNEIPP vám budu představovat produkty, které jsem sama vyzkoušela.
A tak se můžete těšit na teorii v praxi. Navíc přijdou i soutěže o produkty, takže sledujte blog Ze Života Ženy i web značky KNEIPP, kde se můžete o značce dozvědět více, a také tam najdete odpovědi kbudoucím soutěžním otázkám.
Kdo rychle prostuduje, má to jasné 😊.

podpis

Zdroj textu i fotografií: KNEIPP

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *