Kromě toho, že mám ráda hezké oblečení na ven, ať už jdu s kamarádkou na drink, s dcerami na hřiště nebo si zaběhat (ano, i to my musí ladit a ne nadarmo jsem roky tvořila kolekce sportovního oblečení), miluju vypadat a cítit se dobře i doma. Dokonce ještě o něco víc teď, když jsem na rodičovské dovolené. Vypadat dobře mi ani tak nedodává pocit nějakého většího sebevědomí, už dávno vím, že to se tvoří uvnitř, ale prostě a jednoduše mě baví, když mi to sluší. Venku, doma i v pyžamu.

trenyrkarna
Sportovní set z TRENÝRKÁRNY

Ano. Právě pyžama jsou mojí oblíbenou kategorií. Vždyť v něm taky trávím celou druhou polovinu dne. Na rozdíl od první půlky, kdy se všichni převlékáme několikrát, tu druhou strávíme komplet v jednom a tom stejném. Přemýšleli jste nad tím takhle? Já jo. A proto si dávám záležet na tom, v čem spím, protože když spím v  hezkém, pohodlném, čistém a voňavém pyžámku, tak se mi spí dokonale. Pyžama miluju a každou sezónu si kupuju nejméně jedno nové. Tentokrát mi do oka v rámci spolupráce s online obchodem Trenýrkárna padl do oka sportovně vzhlížející set podprsenky a pyžamových kalhot Calvin Klein, které jsem musela mít.


Na dobrou noc

Tento krásný sportovní setík CK , jenž jsem si poskládala sama, tedy oba dva kousky můžete koupit zvlášť, naprosto vystihuje moje momentální rozpoložení. A tím je sport. Ponořila jsem se do něj, ale ne tak, abych své tělo odrovnala a zapříčinila to, že jsem se cvičením sice hezky začala, ale brzy s ním i sekla, protože bych to zkrátka přehnala nebo jak se říká, přestřelila začátek.
Bohatě mi stačí, když si třikrát do týdne uběhnu svých pět kilometrů (což je v mém případě půlhodinka) a dvakrát k tomu dám nějaké domácí posilování. Zatímco v létě jsem si přivstala, abych ráno v šest mohla vyběhnout, teď chodím běhat večer, kdy na to mám větší klid (ráno totiž chystáme starší dceru do školky). A řeknu vám, že stejně tak, jak nabíjí ranní běh, ten ten večerní zase krásně dobíjí. A tak krásně se po něm spí. Navíc, když se večer po sprše převléknu do čistého pyžámka, jako je toto! Ten pocit je k nezaplacení!


Trenýrkárna

Myslím, že určitě všichni e-shop znáte. Kdyby ne, jedná se o online obchod se spodním prádlem, pyžamem ale třeba i ponožkami, a to jak pro ženy, tak muže. Mně osobně se v tomto obchodě líbí jejich dámské trenky různých značek, jako například STYX, ELKA nebo INFANTIA. Radost si můžete udělat i trenkami pro páry, což může být i pěkný vánoční dárek (ano, Vánoce se blíží), na skladě mají však i krásné kalhotky, sportovní podprsenky, župánky, ale také ponožky s vtipnými a roztomilými motivy.


Spolupráce sTrenýrkárnou

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *