FEATHER JACKET


LEDEN

Krásnou neděli. Tak zatímco první měsíc v roce je teprv ve své polovině, já už pomalu ale jistě těhotenství a těch krásných devět měsíců, které mě zas lecčemu naučily, finišuji. A protože články fotím a píšu dopředu (jinak bych to vážně nestíhala), nevím, zda jsme stále s Lilly spojené pupeční šňůrou nebo už si to obě užíváme bez tohoto krásného a pro oči neviditelného propojení.

FEATHER JACKET FEATHER JACKET FEATHER JACKET FEATHER JACKET


MÓDA PRO VŠECHNY

Několik dalších neděl však bude ve znamení těhotenských fashion postů, a já věřím, že se nimi budete moct inspirovat všichni. Jak nastávající maminky, tak i ženy, které těhotné nejsou. Během svého těhotenství jsem kromě kalhot totiž nefotila nic, co by bylo vysloveně těhotenské, ale bříško se do toho vždy vešlo.

FEATHER JACKET

FEATHER JACKET FEATHER JACKET


MOJE TĚHOTENSKÉ PRAVIDLO

Zásadním módním pravidlem během celých devíti měsíců bylo – pořídit si co nejméně věcí, které po porodu neunosím. Většinu těhotenských kalhot jsem měla ještě po Esterce. Vytáhla jsem je po pěti letech a neměla jsem s tím sebemenší problém. Trochu problematické byly bundy a kabáty, kde jsem se rozhodla neinvestovat vůbec a prostě jsem chodila s rozepnutým kabátem či bundou. Naštěstí zas až tak příšerná zima nebyla, aby se to nedalo vydržet.

FEATHER JACKET FEATHER JACKET FEATHER JACKET


ČERVENÁ PÉŘOVKA

Jedním z kousků, které jsem si letos na zimu pořídila, je tato červená péřovka. Jednak se mi líbí její výrazná barva a za druhé jsem si řekla, že ji zkusím nosit v kombinaci s ležérnějšími kousky, jako jsou svetry či kapitánské čepice, které letos zažívají hotový boom.

FEATHER JACKET FEATHER JACKET


ŠNĚROVAČKY

Dalšími výraznými prvky outfitu jsou pruhovaný svetr s červeným detailem a šněrovací polokozačky se zkosenou špičkou.

FEATHER JACKET


BUNDY NEBO KABÁTY?

Sama bych tento styl nenazvala jako nadčasový, ale cítím se v něm skvěle a už teď vím, že to pro mě bude skvělá a zároveň pohodlná kombinace ke kočárku. Co na ni říkáte vy? Máte raději takové sportovní péřové bundy nebo dáváte přednost klasickým kabátům? A kolik z vás, tak jako já, miluje oba styly? 😊

y
bunda a svetr Bershka, rukavice Mango, kalhoty, kabelka a čepice HM, boty Gino Rossi

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

PODPIS

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *