OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OSLŇUJÍCÍ ČERVENÁ

Krásný den všem. Jestli mě sledujete, tak asi víte, že tak trochu ujíždím na červených rtěnkách. Dokáží totiž krásně rozzářit celý look. Používám je celoročně, ke každému outfitu, sportovnímu i elegantnímu a červeným rtům se nebráním ani během výletů do přírody.  Podle nálady dávám přednost hydratačním či matným rtěnkám, často sáhnu po takzvaném laku na rty a ráda používám také lesky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


JINÁ KAŽDÝ DEN

Stejně jako u oblékání nemám v oblibě jediný styl, tak ve světě rtěnek nemám pouze jeden produkt, který bych používala bezvýhradně. I své rty zahaluji do tónů a materiálů, na které mám ten den náladu. Někdy jsou to hydratační rtěnky, které se sice po prvním dotyku rozplynou na hrníčku s kávou, ale zase mé rty krásně vyživí. Když mám dny, kdy zákazníkům či kolegům v práci představuji nové kolekce oblečení nebo mám důležité meetingy, během kterých na nějaké úpravy není čas a potřebuji vypadat dobře, když mluvím, jím i piju, sáhnu po laku na rty, který na rtech drží jak přibitý. A když mám volnější program, běžnou agendu u počítače, žádné pobíhání pak své rty zahalím do lesků, které mohu kdykoliv upravovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ČERVENÁ I NUDE

Musím říct, že jsem si velmi zamilovala červené, červeno-oranžové odstíny, ve kterých se cítím jistě. Myslím, že červená rtěnka už tak nějak splynula s mojí osobností. Možná až tak, že když se řekne moje jméno, všichni si mě s červeně namalovanými rty už představí. V menší míře pak používám béžové a světle růžové odstíny, to, když nechci být výrazná nebo působit jako femme fatale. Jsou totiž chvíle, kdy chci, aby vyniklo to, co říkám, tím, kým jsem uvnitř a v takových chvílích nechci okolí upoutat svými namalovanými rty, ale slovy, která z nich vychází.


Lak na rty pro náročné dny

Kouzlu laku na rty jsem propadla již před lety. Od té doby představilo tento produkt mnoho společností, od těch levnějších až po ty skutečně drahé. Sama za sebe musím říct, že jsem skutečně očarována produktem LipColor Max Factor So Glamorous (odstín 125) a doplňkovým balzámem, bez kterého se při použití laku neobejdete. Nejprve se nanáší samotný lak, který necháte po dobu jedné minuty zaschnout a následně nanesete příjemný balzám, díky kterému jsou rty hladké, nelepí se, přičemž podkladový lak krásně drží i po několik hodin. Rty nejlépe odlíčí odličovač na bázi olejíčku (můžete použít například i kokosový olej).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


LESKY NA RTY 

Lesky na rty navždy zůstanou zaryté v mém srdci, protože jsem na nich vyrůstala. Jako teenager jsem mohla používat však jen ty bezbarvé. Ve svých čtyřiatřiceti letech si mohu dovolit i barvy. Konečně mám na to věk a nestojí nade mnou žádná učitelka, která mi káže jít se umýt ani maminka, od které jsem tak nerada poslouchala, že na to mám ještě času dost 😊 (máte někdo stejnou vzpomínku?). Takže teď si průzračné barvy kompenzuji sytými odstíny. V tom mi vychází vstříc Honey Laquer Max Factor, což je sice lesk na rty, ale jeho barva je stejně intenzivní jako u rtěnky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ORANŽOVÁ JE NOVÁ ČERVENÁ

No a když už jsme u rtěnek, propadla jsem rtěnce Lipfinity (odstín 25) se semi-matným finishem Max Factor, která má lehce naoranžovělou barvu, která sedne jak brunetkám, tak blondýnám. Patří mezi klasické rtěnky, takže pokud jste classy žena, mohla by se vám líbit stejně jako mě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

NUDE RTĚNKY PŘÍŠTĚ

No a v příštím článku, který pro vás chystám, se podíváme na světlejší a méně výrazné odstíny rtěnek, jako je béžová a světle růžová. A povím vám také, kdy se v nich cítím dobře a proč.

outfit

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *