Relaxování mě bavilo vždycky. Jednu dobu byl relax na Instagramu snad mým nejpoužívanějším hashtagem. #relax a #moda. Ruku v ruce s tím i #kosmetika. Tak bych shrnula polovinu mého bytí do tří slov s mřížkou. Druhá polovina by pak patřila rodině. Samozřejmě.

MaryBerry MaryBerry


RELAX S MARYBERRY

Pojem relaxování je u mě velmi široký. Patří tam četba, knih i časopisů, koukání z okna, polehávání u filmu, občas dokonce i úklid. U čeho však relaxuji nejraději je voda. Wellness přichází v úvahu jen jednou za čas, přeci jen mám pořád malou dceru a nevím, co by řekla na spojenou péčí. Pěna do koupele, tělový peeling, maska na obličej, peeling na rty, voňavý \sprchový gel, svíčka, kniha, tělový olej, krém na obličej, krém na oči, jelení lůj, krém na ruce a nohy. A heboučký ručník, kilt, ve kterém jsem po sprše tolik ráda a následně teplý župánek, ve kterém se položím do postele s červeným vínem a knihou.

MaryBerry MaryBerry


100 % BAVLNA, UŠITO V ČESKÉ REPUBLICE

Jakožto milovnice módy, neodbývám ani ručník, ani prádlo na spaní. I proto zbožňuji i můj červený kilt, ve kterém si připadám prostě hezky. Používám ho doma, beru si ho do sauny, mám ho prostě ráda. Krásně drží, nepadá, je ze 100 % bavlny, vyroben a ušit v České republice a navíc je k němu moc hezká čelenka, která se hodí při aplikaci všech těch peelingů, masek, sér a krémů.

MaryBerry MaryBerry


SKVĚLÝ TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK

Najdete to na stránkách http://WWW.MARYBERRY.CZ A myslím, že bude i ideálním vánočním dárkem (pokud už kolektujete nápady nebo dokonce dárky už nakupujete :)

MaryBerry MaryBerry

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *