S jakou náladou den začnete, s takovou ho nejspíš i prožijete. Jako teenager jsem samozřejmě rána nesnášela. Všechny ty hloupé věci, které jsem musela absolvovat, třeba jako vůbec vstát. Kdyby mému dvacetiletému já někdo řekl, že budu ráno ráda vstávat dřív než ostatní, asi bych si ťukala na čelo.

matova_voda


Nový začátek

Ráno mi dává energii nového začátku, nových možností, nové nálady, nového všeho. Jak už víte z předchozího článku, začala jsem obden běhat v 6 ráno, a ten druhý „ob“den zase cvičím (a někdy prostě vynechám). Ale to není vše, co na ránu miluju. I když jasně mohu říct, že právě ranní běh je nejvíc nabíjející činnost, kterou znám. Nabije mě energií víc než ranní káva, a to je u mě co říct. Někdy se překonejte, zakousněte se a zkuste ráno vyběhnout také, uvidíte, kolik energie z vás bude další hodiny sršet.

matova_voda


Běh, káva, ledová sprcha, čaj i voda s mátou

Hned po běhání si dám zmíněnou kávu, ranní sprchu s ledovou půlminutkou na konci a pak si k snídani (běhám nalačno) udělám některý z mých oblíbených čajů z Mixtee (http://www.caje-mixtee.cz). No a protože po běhání potřebuje tělo hydratovat (a řekněme si upřímně, káva spíše dehydratuje), dělám si k čaji ještě mátovou vodu s limetkou. Spolu s čaji Mixtee je voda s mátou a limetkou (a v horkých dnech ještě s ledem) můj elixír mládí a pozitivní energie.

Mixtee_Basilur

Poté, co své tělo napojím a nasytím, pouštím se dennodenně do mého dalšího oblíbeného rituálu, a to čištění a péči o pleť.


Ranní čistění pleti

Pleť si čistím nejen večer, ale také ráno. Ačkoliv ne tak důkladně jako před spaním, kdy používám i produkty na odličování. Ráno čistím svou pleť poprvé ve sprše, za použití pleťového čistícího gelu Garnier, Hylauronic Aloe Gel, který jednak čistí a za druhé hydratuje. Zabraňuje pocitu suchosti už po několikátém použití. Před použitím séra, denního a očního krému čistím pleť ještě pleťovou vodou L’Oréal.

Loreal_Pletova_Voda


Péče o pleť od séra po krém

Mezi mé ranní must-have rozhodně patří používání omlazujícího séra Betula z kozího kolostra, tedy kozího mleziva. Jedná se o čistě přírodní produkt, který má velmi vysoký obsah biologického přírodního růstového faktoru. Sérum jednak zpomaluje stárnutí pleti a výrazně urychluje obnovu pokožky (i proto v názvu obsahuje omlazujcí), hydratuje i zpevňuje. Navíc je vhodné pro všechny typy pleti včetně velmi citlivé a problematické (účinně bojuje i proti akné). Mám také jistotu, že moje pleť bude nejen krásná, ale hlavně zdravá. Sérum si můžete objednat v nádherném luxusním balení, dřevěné krabičce, ale i bez ní. Kvalita výrobků je v obou případech samozřejmě stejná, liší se jen jeho cena.

Betula_Serum_Kozi_Kolostrum Betula_Serum_Kozi_Kolostrum Betula_Serum_Kozi_Kolostrum

Sérum navíc můžete kombinovat s jakoukoliv následnou péčí. V mém případě je to Hydra Genius od L’Oréal, jehož hlavním je intenzivní hydratace až 72 hodin. Jeho textura na bázi vody je navíc velmi lehká, nezatěžuje pleť, naopak v ní uzamyká vlhkost a zároveň odstraňuje přebytečný maz. Hydra Genius je mým již druhým balením, a díky jeho velmi lehké textuře ho velmi ráda používám právě na jaře a v létě, kdy je venku teplo až horko.

Loreal_Hyra_Genius

Dopoledne venku

Většinu času trávím s holkami venku. Dopoledne většinou „zařizujeme„, takže chodíme na poštu, na nákup, do města, na meeting a jednou měsíčně do kanceláře. Venku trávíme cca dvě hodiny, na které se oblékám hezky – šaty. džíny, balerínky, sako, kabátek. Méně často chodíme dopoledne na hřiště-, které si naopak necháváme na dobu po obědě. A o té příště.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *