Těhotenství a mateřství je krásný čas, dokáže avšak taktéž dokáže i potrápit a přinést spoustu otázek. Proto jsem velmi ráda, že vám mohu představit aplikaci ROSSMANN CLUB, ve které nové najdete Průvodce těhotenstvím a mateřstvím, o němž dnešní článek bude.

Rossmanek


ROSSMANN CLUB představuje PRŮVODCE TĚHOTENSTVÍM A MATEŘSTVÍM

ROSSMANN CLUB je aplikace, kterou vyvinula drogerie ROSSMANN, aby vám byla blíže. Najdete v ní nejen tipy na aktuální akce a slevy, ale také sekci věrnostního programu Rossmánek (nachází se pod záložkou Inspirace – ikonku hledejte dole na červené liště), kde nově objevíte právě zmiňovaný průvodce těhotenstvím a mateřstvím. Cílem této kategorie je předat nastávajícím maminkám a maminkám dětí do věku dvou let zajímavé informace, které by je mohly zajímat. A že je opravdu o co stát. Sama jsem byla skutečně překvapená, jak lidsky jsou články napsány a jak užitečné jsou. Musím říct, že přesně takové informace, které zde najdete na jednom místě a můžete se k nim neustále vracet, mi během mého těhotenství chyběly. Ano, na internetu toho existuje o tomto období skutečně hodně. Ne vše je ale vždy napsáno pod odborným dohledem a zdroje bývají všelijaké. Rossmánkův průvodce těhotenstvím a mateřstvím byl oproti tomu vytvořen ve spolupráci s http://www.ulekare.cz.

Pruvodce_Tehotenstvim_A_Materstvim_Rossmanek_ROSSMANN_CLUB


KUDY K ČLÁNKŮM

K článkům se dostanete velmi jednoduše. Stačí si (například do mobilu) stáhnout přes Google Play nebo App Store aplikaci ROSSMANN CLUB. Na dolní ikonce najdete záložku Inspirace, přes kterou se dostanete na stránku, kde v pravém horním rohu najdete věrnostní program Rossmánek, kde už jednoduše najdete 3 části Průvodce:

1)      Prenatální období

2)      První rok

3)      Druhý rok

Google Play Odkaz na stažení aplikace ROSSMANN CLUB: zde – ROSSMANN CLUB


CO SE V PRŮVODCI DOČTETE

Ve všech 3 sekcích narazíte na skvělé články, které mají za cíl předat nastávajícím maminkám a maminkám s malými dětmi informace a rady, které jsou velmi užitečné. Kdyby tento průvodce těhotenstvím a mateřstvím existoval během mého těhotenství, rozhodně bych si nenechala ujít například články

  • Jak na únavu v těhotenství
  • Co mohu užívat v těhotenství, pokud jsem nemocná
  • Jak v těhotenství cvičit
  • Čeho bych se měla jako těhotná vyvarovat
  • Jak zabránit velkému těhotenskému přírůstku
  • Základy těhotenského odívání

Pruvodce_Tehotenstvim_A_Materstvim_Rossmanek_ROSSMANN_CLUB
Naopak teď, když je Lilly rok a půl,  jsou pro mě velmi aktuální témata

  • Tipy, jak zabavit  batole, když nejde jít na hřiště
  • Spánek batolat – co je normální, co ne a jak mu pomoci
  • Jak u batolat zvládat změny nálad – to je pro mě teda hodně aktuální téma 😊)

Pruvodce_Tehotenstvim_A_Materstvim_Rossmanek_ROSSMANN_CLUB


Nezapomeňte, že…

Program je k dispozici jen teda pro členy Rossmánku, jehož se stanete jednoduše zaregistrováním do programu v aplikaci ROSSMANN CLUB (Pokud se vám to v aplikaci nezobrazuje, je nutné stáhnout si nejnovější aktualizaci aplikace z Google play či App store)

Pruvodce_Tehotenstvim_A_Materstvim_Rossmanek_ROSSMANN_CLUB

Budu se těšit, že mi napíšete, jaké články zaujaly vás 😊

Hezké dny, Lenka


Článek jsem pro vás připravila ve spolupráci s drogerií Rossmann

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *