Vlasová péče Pantene mi připomíná dobu, kdy jsem se o sebe začala zajímat jako žena. Nepamatuji se přesně, kolik let mi bylo, ale dodnes si pamatuji, že jsem si začala uvědomovat ženskou krásu a její moc. Z reklam v televizi si vybavuji krásnou ženu s hustými vlasy. Pantene. Dodnes si pamatuji okouzlující vůni jejich šampónů před více než dvaceti lety.

Pantene_Rossmann


Nová řada Pantene pro dlouhé a pevné vlasy

Od té doby mi v koupelně stálo několik desítek jejich lahviček, různých novinek, masek a balzámů. Když mi v rámci spolupráce s drogerií Rossmann bylo nabídnuto testování jejich novinky s bambusovým extraktem a biotinem Pantene , neváhala jsem ani vteřinu.

Pantene_Rossmann


Krásné vlasy i přes všelijaké úpravy

Vlasy chceme mít krásné každá. A protože si je neustále zkrášlujeme žehlením, natáčením a foukáním, paradoxně s tím si je zároveň ničíme. Já se přiznám, že jsem se velmi zamilovala do vln, které si dělám téměř denně. Vlasy mám velmi, opravdu velmi jemné. A protože mi (díky zavřeným kadeřnictví) narostly do délky, se kterou již nezle nic udělat, jediným mým řešením, abych je neměla po celý den zplihlé, jsou právě vlny, které vlasům přidávají na objemu. Jenže s krásnými vlnami přichází i polámané a spálené vlasy i zničené konečky. Proto se o vlasy musím starat více než kdy předtím.

Pantene_Rossmann


Základní trojka – šampón, balzám a maska Pantene Grow Strong s bambusem a biotinem

Šampón a balzám na vlasy Pantene z drogerie Rossmann jsou určené pro všechny, kteří chtějí mít delší a pevnější vlasy. Pomáhá proti vypadávání vlasů a podporuje jejich růst.  Krásně voní, vlasy jsou po umytí nádherně hebké, rovné a na dotek pevnější. Pokud chcete tento podpořit, pak si k šamponu a balzámu Pantene Pro V Grow Strong pořiďte také masku na vlasy, kterou na vlasech napěňte, nechte působit (relaxujte) a smyjte.

Pantene_Grow_Strong_Rossmann


Nesmyvatelný balzám Pantene Go Longer 

Ale to není vše. Vlasová řada od Pantene kromě toho obsahuje také balzám Go Longer (neoplachuje se), který je přímo určený pro vlasy ničené jejich upravováním (žehlením, foukáním, lakováním, však víte). Balzám Go Longer, který na rozdíl od omyvatelného balzámu obsahuje také proteinové, pečující složky, jsem testovala na několik způsobů. Nanášela jsem ho na vlhké, ručníkem vysušené vlasy, použila jsem ho i do suchých. V obou případech stačí balzámu opravdu maličko, protože je dost hustý a vlasy tak může zatížit. Také jsem se ho nanášela jen na dolní polovinu vlasů, ale neulpěl na pokožce hlavy, která by pak mohla zůstat mastná. Úplně nejvíc se mi však osvědčilo používat tento bezoplachový balzám na noc. Samozřejmě nechodím spát s mokrou hlavou, abych si vlasy nepolámala. Takže si vlasy umyji s dostatečným předstihem před spaním, balzám použiji na vlhké vlasy a nechávám (pro jednou) volně uschnout. Mám tak stoprocentní jistotu, že i když použiji větší množství, nebude mi vadit, když se vlasy zmastí, naopak jim to mile ráda dopřeji.

Bezoplachový_Balzám_Panete_Go_Longer_Rossmann


Sérum na kořínky Pantene Roots Awaknener

Nejraději z této úžasné řady Pantene Pro V z Rossmannu s biotinem používám sérum na kořínky Roots Awakener, který kromě biotinu a bambusu obsahuje také kofein. Jak již první věta zmiňuje, je tento produkt určen na probuzení vlasových kořínků (takže kofein je na místě 😊). Ráda používám produkt denně, vlasy vůbec nezatěžuje, nemastí, naopak je pěkně „probere“. Sérum kořínky posiluje a vytváří optimální prostředí, díky němuž mohou růst nové a hlavně zdravé vlasy.

Sérum_Roots_Awakener_Pantene_Rossmann

Pokud i vy hledáte řadu, která se soustředí na růst, posílení a celkové zdraví vašich vlasů, určitě dejte  nové vlasové řadě Pantene Pro V s bambusem z drogerie Rossmann šanci.

Pantene_Rossmann


Spolupráce s drogerií Rossmann

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *