OLYMPUS DIGITAL CAMERA

GALERIE KUSKOVU

Krásnou sobotu vám přeji. Miluji životní příběhy žen, které se rozhodly postavit se osudu a nebály se začít dělat to, k čemu je táhne jejich srdce. Před nedávnem jsem takové dvě poznala. Majitelku prodejní galerie KusKovu, Ivanu Špičákovou, která se svým manželem galerii vede již neuvěřitelným dvanáctým rokem a Kláru Bílou, šperkařku, která má vystudovanou filosofickou fakultu na Karlově univerzitě (žádnou UMPRUM) a dlouhá léta dělala v postprodukci a reklamě až se po operaci, která ji změnila život, rozhodla dělat něco, co ji bude skutečně naplňovat. Šperky. A jde jí to skutečně skvěle. Posuďte sami.

Klára Bílá v Galerii KusKovu

Takže až příště budete hledat nějaký šperk, zapomeňte na chvíli na všechna zlatnictví a velké značky. Udělejte si výlet do Galerie Kus Kovu, která se nachází v ulici Biskupský Dvůr,  rovnoměrně s ulicí Na Poříčí a kromě Kostela sv. Petra na Poříčí běžte objevit kouzlo ručně dělaných šperků, které si zde rovnou můžete koupit (nebo pokud sbíráte umění, i něco jiného). Příjemná zpráva na závěr: šperky Kláry Bílé nejsou vůbec cenově nedostupné. Já mám vyhlídnutý prstýnek v květinovém designu z kolekce Pulsatilla, který vážně musí být můj😊.

Klára Bílá & Josefína Bakošová

Neméně by vás mohlo také zajímat, že Klára plánuje spolupráci s módní návrhářkou Josefínou Bakošovou (známou také díky projektu Manifesto, pod kterým se ukrývají trika s nápisy). Do jejich stylových h košil dodá Klára svoje krásné manžetové knoflíčky. Zatím se však můžete nechat v Galerii inspirovat „ošperkovanou košilí“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šperkařka Klára Bílá

Please follow and like us:

4 Comments on Ručně dělané šperky KLÁRY BÍLÉ (Galerie KusKovu)

 1. Ivana Špičáková
  14. 4. 2018 at 9.42 (11 měsíci ago)

  Moc děkujeme za milou návštěvu i za skvělý článek!
  Ivana a Klára 😉

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   14. 4. 2018 at 14.38 (11 měsíci ago)

   A já za pozvání:-) Bylo mi ctí Vás obě poznat a napsat o Vás. Lenka

   Odpovědět
  • zezivotazeny
   15. 4. 2018 at 7.46 (11 měsíci ago)

   Také se mi moc líbil:)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *