Šampón a kondicionér používám každý den. Tím spíše, že to jsou produkty, které používám skoro pro probuzení, dávám si záležet na tom, aby mi skutečně sedly. Díky spolupráci s drogerií Rossmann jsem mohla vyzkoušet vlasovou péči značky Herbal Essences. Pokud kolem ní v drogeriích Rossmann kroužíte a chtěli byste se o ní dozvědět více, jste tu správně. Dnešní článek bude totiž věnovaný právě vlasové péči Herbal Essences, přesněji šamponu a balzámu na vlasy s příchutí bourbon a manukový med.

Drogerie_Rossmann_Herbal_Essences_Bourbon_Manuka_Honey


Herbal Essences – spolupráce s královskými botanickými zahradami KEW

Předně je nutno zopakovat, že šampony ani balzámy Herbal Essences s příchutí bourbonu a manukového medu (ostatně stejně jako jiné příchutě) nebyly testovány na zvířatech, neobsahují barviva, parabeny ani parafíny. A stejně jako šampon i balzám s příchutí modrého zázvoru s micelární vodou  byly pečlivě připraveny s KEW, tedy královskými botanickými zahradami, předním světovým odborníkem na rostliny.

Drogerie_Rossmann_Herbal_Essences_Bourbon_Manuka_Honey


Rozvoňte svůj den

Miluji, když svůj den začínám něčím hezkým, nejlépe voňavým. Proto si hned po probuzení dávám sprchu.  Vlasová řada Herbal Essences s bourbonem a manukovým medem nastartuje můj den nádhernou vůní, která je příjemně sladká a nádherně rozvoní celou koupelnu.

Drogerie_Rossmann_Herbal_Essences_Bourbon_Manuka_Honey


Herbal Essences s bourbonem a manukovým medem

Šampon a kondicionér Herbal Essences s bourbonem a manukovým medem deep repair tedy „hloubková regenerace“ vlasy obnovuje, posiluje a dodává vlasům (ztracenou) sílu. Osloví také všechny, kteří dávají přednost přírodními složení, protože jej tvoří 90 % obsahu.
Pokud tak u vlasové péče hledáte kombinaci nádherné vůně, přírodního složení a regeneračních vlastností, určitě Herbal Essences s bourbonem a manukovým medem vyzkoušejte!

Drogerie_Rossmann_Herbal_Essences_Bourbon_Manuka_Honey Drogerie_Rossmann_Herbal_Essences_Bourbon_Manuka_Honey

Drogerie_Rossmann_Herbal_Essences_Bourbon_Manuka_Honey


Spolupráce s Drogerií Rossmann

 

 

 

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *