OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ŠEDÝ KABÁT GISELE/PROMOD

Krásnou neděli. Sny se mají plnit. A nejen o Vánocích. Já věřím, že pokud jste o něčem pevně přesvědčeni, tak vám to osud, vesmír, cokoliv v co věříte, přinese.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


KVALITA ZA SKVĚLOU CENU

Já dlouhé roky doufala v podzimně-zimní kabát z přírodního materiálu, který by mi sedl a já je se na něj mohla nmnoho sezón po jeho koupi spolehnout. Dlouho se mi takový kousek sehnat nedařilo. Když už jsem našla nějaký, který by mé očekávání splnil, nebyl dostupný v mé (malé) velikosti. A když už jsem viděla nějaký v 34, tak stál zase hotové jmění. Abych byla upřímná, nevadí mi dát za kvalitní věc dost peněz. Ale jak mám zrovna u kabátu vědět, že mi za pět let sedne stejně jako dnes? Že nepřiberu v rukou nebo se mi nezmění velikost z 34 na 36?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


LÁSKA NA PRVNÍ POHLED

Letos se na mě však usmálo štěstí. Kabát, který jsem vždy chtěla, jsem našla. Objevila jsem ho náhodou (tak už to u mě bývá) v Promodu. Kdykoliv se vydám pro něco konkrétního, nikdy to nenajdu. Objeví se to zčista jasna vždy, když to nejméně čekám. Prostě jako láska. Také to tak máte i s oblečením? :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


75 % VLNY

Tento šedý kabát, pojmenovaný Gisele, má hned několik plus, pro které jsem se pro něj defintitivně rozhodla. Ze 75 % je vlněný, taky nadčasový (barva i střih) a skvěle se hodí k mnoha kouskům, jak elegantním, tak sportovním.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


JAK STYLOVĚ NA TENISKY NA PODZIM

Přestože je už podzim, počasí i nadále přeje teniskám. Letos však během chladnějších dnů (což bylo, když jsem tento outfit fotila) vynechávám holé kotníky (přeci jen jako těhotná na sebe dávám větší pozor). V kombinacích pomalu opouštím také mé kdysi oblíbené barevné ponožky, jejichž trend mě s přivývajícími léty přestává bavit. Raději sázím na jednoduchost. Zvolila jsem tak do bílých tenisek ponožky v šedé barvě, které s barvou kabátu krásně ladí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


JEDNODUCHOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Zbytek outfitu je velmi jednoduchý. Tmavě modré džíny rovného střihu s bílým bavlněným trikem jsou sázkou na jistotu. Ačkoliv je totiž podzim časem svetrů, s hřejivým vlněným kabátem můžete svetr nechat s klidem doma.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


JINÉ BARVY

Pokud pokukujete na podzim a zimu po jiné, třeba výraznější barvě, potěším vás. Tento kabát je dostupný v pěti dalších odstínech. Nadčasové tmavě modré, béžové, výrazné červené nebo v krásných podzimních barvách – oranžově žluté či tyrkysové. Každý za 3499 Kč.


V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH I ONLINE

Tak co na ně říkáte? U mě to byla láska na první pohled. Kabátky seženete v kamenných prodejnách i online obchodu Promod: ZDE (*oranžově žlutá varianta je dostupná pouze online).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kabát Promod

 

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis


#spolupráce Promod

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *